«لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت» به کمیته آسیب‌های اجتماعی رفت
«لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت» به کمیته آسیب‌های اجتماعی رفت
در حال حاضر این لایحه به کمیته آسیب‌های اجتماعی کمیسیون اجتماعی رفته است تا جزییات آن مورد بررسی قرار گیرد و نتیجه آن در قالب گزارش در جلسه کمیسیون ارائه شود.

بهارستان آنلاین – دکتر علی بابایی کارنامی گفت: لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت به کمیته آسیب‌های اجتماعی کمیسیون اجتماعی رفته است تا جزییات آن مورد بررسی قرار گیرد و نتیجه آن در قالب گزارش در جلسه کمیسیون ارائه شود.

به گزارش«بهارستان آنلاین» ؛ دکتر علی بابایی کارنامی، نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت لایحه «حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت» گفت: هفته گذشته این لایحه در دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و در نشستی که به همراه نمایندگان برگزار شد، کلیات لایحه «حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت» مورد تصویب قرار گرفت.

وی افزود: در حال حاضر این لایحه به کمیته آسیب‌های اجتماعی کمیسیون اجتماعی رفته است تا جزییات آن مورد بررسی قرار گیرد و نتیجه آن در قالب گزارش در جلسه کمیسیون ارائه شود.

دکتر بابایی تصریح کرد: مدت زمان رسیدگی به این لایحه در کمیته آسیب‌های اجتماعی مشخص نیست و نمی‌توان زمانی را برای آن تعیین کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا مجلس تصمیم به تغییر در جزئیات این لایحه دارد یا خیر؟ گفت: تغییرات عمده‌ای در جزئیات و کلیات این لایحه ایجاد نمی‌شود و حتما شاکله آن را حفظ خواهیم کرد.

نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی در پایان تاکید کرد: درحال حاضر باید منتظر بمانیم گزارش بررسی این لایحه در کمیته، به دست ما برسد تا درصورت تایید به صحن علنی مجلس ارائه دهیم و اگر نمایندگان موافق باشند ضمن تصویب آن به شورای نگهبان ارسال شود.

انتهای پیام/3384

  • منبع خبر : برنا