لطفا مسئله حجاب را سیاسی نکنیم
لطفا مسئله حجاب را سیاسی نکنیم
همانطور که بارها تأکید کرده‌ام‌؛ نتانیاهو در پی بحران‌آفرینی برای ایران است تا به زعم خود، از شرّ مشکلات داخلی و خارجی‌اش، برای مدتی رهایی یابد.

امیر حسین عصاریان در واکنش به صحبت های یکی از فعالان سیاسی  که گفته است متاسفانه این روزها عده‌ای از نهادها و افراد ذینفوذ، با سیاسی کردن پوشش بانوان و توصیه به اقدامات تشنج‌زای اجتماعی، در جهت بی‌ثبات‌سازی جامعه تلاش می‌کنند و اصولا هیچ فکری برای منافع کشورمان ندارند! نوشت : کشور اینروزها نیازمند همبستگی و همدلی همانند دوران دفاع مقدس است و همه چه اصولگرا و چه اصلاح طلب  باید بپذیریم رفع مشکلات کشور در گرو هم افزایی و انسجام نیروهای سیاسی در داخل کشور است.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ احمد زیدآبادی یکی از روزنامه نگاران و فعالان سیاسی با اشاره به شکست پروژه منزوی ساختن ایران توسط رژیم غاصب و آدمکش اسرائیل آنهم با ارتباط با همسایگان ما ادامه داده است : اسرائیل نتانیاهو و شرکایش عملاً به مهلکه افتاده و در سطح منطقه و جهان منزوی شده‌اند.

همانطور که بارها تأکید کرده‌ام‌؛ نتانیاهو در پی بحران‌آفرینی برای ایران است تا به زعم خود، از شرّ مشکلات داخلی و خارجی‌اش، برای مدتی رهایی یابد.

او در این ماجرا چشم به علی‌اف دارد تا به کمک او، بحران مورد نظر خود را ایجاد کند.

برای ناکام گذاشتن این توطئه، جامعهٔ ایرانی نیازمند همبستگی و ثبات است، اما درست در وسط چنین معرکه‌ای، عده‌ای از نهادها و افراد ذینفوذ، با سیاسی کردن پوشش بانوان و توصیه به اقدامات تشنج‌زای اجتماعی، در جهت بی‌ثبات‌سازی جامعه تلاش می‌کنند!

با این وضع، برای پیدا کردن “پرتقال‌فروش” اصلاً احتیاجی به هوش بالاست؟

جمع بندی این روزهای کشور ما این است که همه دوستان سیاسی ما خوب این مطالب را می دانند و تحلیل می کنند اما انگارعواقب سهل انگاری ها و تصمیمات درست اصلا برایشان مهم نیست کاش همه ما به فرامین پیر و مرادمان امام خامنه ای گوش می دادیم و از منویاتشان بهره مند می شدیم و با تاسی به اوامر ایشان سعی در بحران سازی برای کشور نمی کردیم و هیچ گاه با اعمال ناسنجیده خود کشور را در پرتگاه قرار نمی دادیم.

باید بدانیم حجاب مسئله کاملا فرهنگی است و باید راهکار آن از دل نهادهای فرهنگی ، حوزه های علمیه  و در همبستگی با دانشگاه ها به صورت کاملا فرهنگی تبیین گردد لذا امنیتی کردن این موضوع آنهم در زمانی که کشور نیازمند آرامش است بازی کردن در زمین دشمنان است .

خاتمه مطلب را با این جمله گهربار به پایان می بریم که کربلا نه درس مذاکره بلکه درس دشمن شناسی است.

یا حق

انتهای پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین