لغو مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق ها
لغو مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق ها
حاجی بابایی گفت : دکتر علی لاریجانی رئیس مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق ها را لغو نمود.

بهارستان آنلاین – عضو کمیسیون بودجه و مساحبات مجلس گفت : با بررسی های بعمل آمده در مورد عملکرد دولت در خصوص افزایش حقوق ها و بر اساس جزء ی بند الف 12 ؛ دیدگاه ریاست مجلس منطبق بر انچه دولت عملکرده نیست و آن را مغایر با قانون مجلس شناختند.

به گزارش بهارستان آنلاین ، رئیس فراکسیون فرهنگیان در تبیین این موضوع گفت : بند 158 که بدون طرح در صحن علنی مجلس به صورت غیر قانونی به مصوبه مجلس افزوده شده است ؛ موضوعیت ندارد و نمی تواند متن قانون را تعقییر دهد .

حاجی بابایی گفت : مصوبه ای که دولت بر اساس ان عمل کرده است ؛ منطبق بر بند ی نیست ؛ لذا ریاست محترم مجلس ؛ مصوبه دولت را منطبق بر بند ی تشخیص نداده و آنرا لغو کرد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس ادامه داد : دکتر لاریجانی ضمن لغو مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق های سال 98 ؛ دولت را موظف نموده است که مصوبه جدیدی منطبق بر مصوبه مجلس در مورد افزایش حقوق کارکنان شاغل و بازنشستگان کشوری و لشگری را ارائه نماید

وی تاکید کرد : بنابراین منتظریم تا اصلاح مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق ها بر اساس 400 هزار توان و تا ده درصد برای کلیه حقوق بگیران کشوری و لشگری در اسرع وقت به مجلس اعلام شود.

حاج بابایی در پایان افزود : علاوه بر اصلاحیه مصوبه دولت در خصوص شاغلین ؛ اعمال همسان سازی حقوق برای همه بازنشستگان کشوری و لشگری بر اساس عدالت مورد انتظار است

انتهای پیام /279