لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم
لیگ برتر را برگزار نمی‎‌کنیم
نیروی انتظامی صراحتا به فدراسیون فوتبال اعلام نموده است که در صورت الکترونیکی نبودن فروش بلیط نمی تواند مانع از ورود جمعیت به ورزشگاه ها شود و همچنین در چنین شرایطی امکان کنترل ورزشگاه ها وجود ندارد .

بهارستان آنلاین – رئیس فدراسیون فوتبال گفت : در صورت فراهم نبودن شرایط فصل آینده لیگ برتر را برگزار نمی کنیم.

به گزارش بهارستان آنلاین ، مهدی تاج درباره برگزاری یا لغو رقابت های لیگ برتر در فصل آینده ، گفت : در صورت فراهم نبودن شرایط فصل آینده لیگ برتر را برگزار نمی کنیم .

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد : فروش بلیت حتما باید به صورت الکترونیکی در ورزشگاه های کشور انجام شود و همچنین ورزشگاه ها مجهز به دوربین مدار بسته باشند و در غیر اینصورت فدراسیون فوتبال نمی تواند پاسخگو باشد.

تاج ادامه داد : نیروی انتظامی صراحتا به فدراسیون فوتبال اعلام نموده است که در صورت الکترونیکی نبودن فروش بلیط نمی تواند مانع از ورود جمعیت به ورزشگاه ها شود و همچنین در چنین شرایطی امکان کنترل ورزشگاه ها وجود ندارد .

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت : چندین ورزشگاه در استان ها وجود دارد که نمی توانند شرایط خود را بهبود ببخشند به همین دلیل ، بازی های آن ها باید در استان های همجوار برگزار گردد لذا فدراسیون فوتبال از نمایندگان مجلس درخواست کرده است به جای اینکه به فدراسیون فشار بیاورند که از اصول AFC پایین بیاید به فکر تجهیز ورزشگاه های خود باشند .

انتهای پیام / 225

 

  • منبع خبر : خانه ملت