ماجرای خبر درخواست پناهندگی یا مهاجرت سعید مولایی چیست ؟
ماجرای خبر درخواست پناهندگی یا مهاجرت سعید مولایی چیست ؟
ملایی که بهترین جودوکار کنونی ایرانی در رنکینگ فدراسیون جهانی است، طی اقدامی بحث برانگیز در شبکه‌های اجتماعی از فدراسیون بین المللی جودو درخواست کمک برای حضور تحت لوای تیمی دیگر در المپیک سال آینده کرده است.

بهارستان آنلاین – تهدید‌ها و فشار‌های رئیس فدراسیون جهانی جودو بالاخره مولایی را دچار دوگانگی در تصمیم گیری کرد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، اگرچه خبرهای ضد و نقیضی در مورد سعید مولایی اینروزها دست به دست می شود اما بنظر می رسد برخی خبرها که به تأیید برخی مقامات فدراسیون جهانی این رشته رسیده، حاکی از آن دارد که این ورزشکار با استعداد تیم ملی ایران ـ که نشان طلای جهان را در کارنامه دارد و بخت اصلی کسب طلای رقابت‌های سال جاری بود ـ پس از اتفاقاتی که منجر به از دست رفتن مدال قطعی اش در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ شد، تا این لحظه تصمیم گرفته که به کشور برنگردد.

اخبار و شواهد نشان می‌دهد که ویزر رئیس فدراسیون جهانی جودو که مواضعش به صهیونیست‌ها نزدیک است در ماه‌های اخیر جودوکاران مخالف رژیم صهیونیستی را آشکارا تهدید می‌کرد.

خبر‌ها حکایت از آن دارد که ویزر حتی برای سعید مولایی بلیت هواپیمای آلمان را هم گرفته است اما هنوز مشخص نیست این جودکار در این بحران دوگانگی و حفظ علاقه‌های عاطفی با خاک میهن چه تصمیمی خواهدگرفت؟

انتهای پیام/493