ما آنها را راه نمی دهیم آنها می گویند شما به آمریکا نیایید/ اموال رهبری یک حسینیه و یک خانه ساده است
ما آنها را راه نمی دهیم آنها می گویند شما به آمریکا نیایید/ اموال رهبری یک حسینیه و یک خانه ساده است
رسانه ها باید امانت دار باشند و بدون دخل و تصرف واقعیت را به مردم بگویند ، آیا واقعیت این است که دولت یازدهم و دوازدهم برای سلامت مردم اقدامی صورت نداده است ؟ باید همه تلاش کنیم تا واقعیت به مردم گفته شود تا مردم نشاط پیدا کنند.

بهارستان آنلاین – رئیس جمهور روحانی در واکنش به تحریم امام خامنه ای از سوی آمریکا گفت : ما آنها را راه نمی دهیم آنها می گویند شما به امریکا نیایید . می گویند می خواهیم اموال رهبری را تصرف کنیم ؛ اموال رهبری یک حسینیه است و یک خانه ساده ؛ رهبران ما که مانند رهبران شما نیستند که در حساب های خارجی میلیاردها دلار پول داشته باشند که شما بخواهید آن را مسدود کنید.

به گزارش بهارستان آنلاین ، دکتر حسن روحانی در دیدار با وزیر و مدیران ارشد وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشگی با تاکید بر اینکه نشاط ، امیدواری و حفظ روحیه مردم بخش مهمی از پیشگیری و درمان است ، خاطر نشان کرد : ارتقای دقت در تشخیص ، بهبود خدمات سلامت و کاهش هزینه های مردم سه رکن اصلی خدمات بهداشتی و درمانی است.

رئیس جمهور روحانی با ابراز خرسندی از آغاز حرکت بسیار ارزشمند در نظام سلامت و کاهش زمان و هزینه خدمات رسانی به مردم ، گفت : امروز هزینه های غیر ضروری برداشته می شود و سلامت مردم بهتر تامین خواهد شد.

دکتر روحانی با بیان اینکه پزشکی و سلامت در شکل نوین از نعماتی است که مردم در قرن گذشته و کنونی از آن برخوردار شدند ، خاطر نشان کرد : در ایران نیز با اعزام دانشجویان و تحصیل رشته پزشکی در خارج و تشکیل مراکز درمانی در داخل از این نعمت برخوردار شدیم که البته این به معنای کنار گذاشتن طب سنتی و داروهای گیاهی نیست.

رئیس جمهور روحانی تاکید کرد : بهره گیری از روش های سنتی باید حساب شده باشد و ترکیب درستی بین طب سنتی و جدید ایجاد شود تا در چارچوب قرار گیرد که خوشبختانه وزارت بهداشت چارچوب های لازم را در این زمینه ایجاد کرده است.

دکتر روحانی با اشاره به اهمیت ایجاد شادی و نشاط جامعه و اینکه بهداشت بالاتر از درمان است ، افزود : بخشی از بهداشت مربوط به نشاط و امید مردم است و همه دستگاه های تبلیغاتی از جمله روزنامه ها ، صدا و سیما و رسانه ها باید به مردم امید بدهند.

رئیس جمهور روحانی با تاکید بر اینکه نباید در زندگی خصوصی مردم دخالت کرد و این مداخله باید در حد ضرورت قانونی باشد ، افزود : این مداخلات ضد بهداشت است و تذکر زیاد انسان را کلافه می کند و تحمل هر انسانی حدی دارد .

دکتر روحانی با اشاره به اینکه رسانه ها باید امانت دار باشند و بدون دخل و تصرف واقعیت را به مردم بگویند ، افزود : آیا واقعیت این است که دولت یازدهم و دوازدهم برای سلامت مردم اقدامی صورت نداده است ؟ باید همه تلاش کنیم تا واقعیت به مردم گفته شود تا مردم نشاط پیدا کنند.

انتهای پیام/243