ما به دنبال جنگ نیستیم اما از جنگ نمی هراسیم
ما به دنبال جنگ نیستیم اما از جنگ نمی هراسیم

بهارستان آنلاین – فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز انقلاب ما در یکی از زیباترین فرازهای خود قرار دارد و دشمن با شکست های سنگین مواجه شده است ، گفت : منطقه به یک میدان آتش بالقوه برای آمریکایی ها تبدیل شده است و حوادث روزهای اخیر هم حجم واقعی قدرت دشمن را […]

بهارستان آنلاین – فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز انقلاب ما در یکی از زیباترین فرازهای خود قرار دارد و دشمن با شکست های سنگین مواجه شده است ، گفت : منطقه به یک میدان آتش بالقوه برای آمریکایی ها تبدیل شده است و حوادث روزهای اخیر هم حجم واقعی قدرت دشمن را آشکار کرد .

به گزارش بهارستان آنلاین ،سرلشگر پاسدار حسین سلامی در مراسم تودیع و معارفه جانشین و معاونین جدید سپاه ، گفت : فلسفه سیاسی آمریکا غارت ملت ها ایجاد فضای برده داری نوین و سیطره یکجانبه بر سرنوشت انسان هاست .

وی خاطرنشان کرد : این فلسفه مولد جنگ ها و مداخلات ظالمانه است و هرگز مولد قدرت نیست بلکه مولد دشمن است و به تعبییر خود آمریکایی ها منجر به ایجاد ریسک در سراسر جهان می شود . چرا که آمریکا از حملات گروه های جهادی در دنیا می ترسد چون سرزمین های اسلامی سالها است که توسط آمریکا تحت سیطره قرار داشته اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه این نگرانی موجب شده تا منطقه به یک میدان آتش بالقوه برای آمریکایی ها تبدیل شود و حوادث روزهای اخیر هم حجم واقعی قدرت دشمن را آشکار کرد ، گفت : آمریکایی ها در انفعال قرار گرفته اند و از تهدید لفظی در شکل منفعلانه خود استفاده کردند . ما بایک دشمن به ظاهر قدرتمند مواجه هستیم. اما این دشمن در حال فرسایش است و به عبارتی دچار پوکی استخوان شده است و این مسیری است که همه قدرت های شیطانی سپری می کنند.

سردار سلامی با بیان اینکه امروز در آستانه خوردگی تدریجی این قدرت هستیم ، خاطر نشان نمود : در آینده نزدیک شاهد شکست پایه های این قدرت بظاهر بزرگ خواهیم بود . چراکه آنها خسته و ناامید و به دنبال راهی برای بازگشست هستند.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه دشمنی مانند آمریکا هرگز از توجه و تمرکز ما خارج نمی شود ، خاطر نشان کرد : تا زمانی که دشمن قصد دارد خود را جهانی معرفی کند . طبیعی است که در برابر او باید ایستاد .

سردار سلامی با بیان اینکه ما به دنبال جنگ نیستیم اما از جنگ نمی هراسیم ، یادآور شد : تفاوت ما با آنها این است که آنها از جنگ می ترسند و اراده آن را ندارند.

وی در پایان با اشاره به انتصاب سردار فدوی و سردار نقدی به عنوان جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه گفت : افرادی که امروز منصوب شدند از جنگ آمده اند و بزرگ شده در میدان جهاد هستند .

انتهای پیام/159