ما در قوه قضائیه چیزی جز عطوفت، مهربانی ، اخلاقمداری و عدالت محوری از آیت الله رئیسی ندیدیم
ما در قوه قضائیه چیزی جز عطوفت، مهربانی ، اخلاقمداری و عدالت محوری از آیت الله رئیسی ندیدیم
کسانی که دنبال موضوعاتی هستند که تندروها می خواهند بیایند و فلان و بهمان کنند قطعا خواهیم دید چنین اتفاقاتی رخ نخواهد داد.

بهارستان آنلاین – فعال سیاسی اصولگرا درباره نقش چهره های تندرو در دولت آیت الله ابراهیم رئیسی گفت : متاسفانه در سال ۹۶، همین دوستانی که الان روی کار هستند هم وحشت ایجاد کردند هم رئیسی هراسی. می‌گفتند رییسی بیاید دیوار می کشند و فلان می کنند.

به گزارش «بهارستان آنلاین » ؛ مهندس مهدی چمران، عضو شورای ائتلاف اصولگرایان با بیان اینکه آیت الله رئیسی در قوه قضاییه آمد و دیدیم با عطوفت، مهربانی و با اخلاقمداری و با کمال عدالت محوری، برنامه هایش را پیش برد ؛ تاکید کرد : ما مشاهده کردیم آیت الله رئیسی حتی با کسانی که با او مخالف بودند در شرایط بسیار اخلاقمدارانه رفتار کردند. در هر حال در مورد کسی که به اموال عمومی و ملت تجاوز می کند و از حد خودش تخطی می کند نمی توان روی سرشان دست کشید و نوازششان کرد و آن را تکریم کنند. بلکه طبق قانون باید با آن فرد رفتار کنند نه کمتر و نه بیشتر، آن قانون را اجرا کنند.

عضو شورای ائتلاف اصولگرایان گفت: برداشت بنده این است که آیت الله رئیسی برخلاف چهره‌ای که از ایشان در سال ۹۶، ساخته بودند در این چهار سال نشان داد که چنین نیست الان هم اگر کسی دنبال چنین موضوعاتی هستند که تندروها می خواهند بیایند و فلان و بهمان می کنند مجددا دنبال ، هراسی هستند که در آن زمان داشتند. قطعا خواهیم دید چنین اتفاقاتی رخ نخواهد داد.

مهندس چمران تاکید کرد: قوه قضاییه قوه قهریه است یعنی دستگیر می کند و بازداشت و زندان می برد این در حالی است که آیت الله رئیسی که در قوه قضاییه بود با مهربانی و عطوفت خودش را نشان داد بیشتر از بقیه، تقاضای بخشش کرده حتی کسانی که سیاسی بودند یا برانداز بودند با آنها هم مدارا کرده و وقتی دیدند آرام شدند برای آنها تقاضای بخشش کرده و مورد عطوفت و مهربانی رهبری هم قرار گرفتند. بنابراین آقای رئیسی نشان داده که چنین شخصیتی نیست حالا اینکه افرادی باشند که بخواهند تندرَوی کنند به ایت الله رئیسی ربطی ندارد اگر در دولت باشند یقینا آنها را کنترل می کند اگر نباشند آنها راه خودشان را می روند.

انتهای پیام/3228

  • منبع خبر : خبرآنلاین