ما مدیون شهدایی هستیم که جانشان را دادند ولی خاکشان را ندادند/ مردم ایران باید با عزت و آبرو اداره شوند
ما مدیون شهدایی هستیم که جانشان را دادند ولی خاکشان را ندادند/ مردم ایران باید با عزت و آبرو اداره شوند
کشور ایران کشور علی و اولاد علی است و قرآن حافظ این کشور است، ما مدیون شهدا هستیم، لازم است تا مسئولین این را بدانند و بر حل مشکلات مردم متمرکز شوند.

 حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی تاکید کردند: مردم ایران و کشور ایران محترم است، ما مردم خوب، فداکار، بفهم و رجال نامی در کشور داریم و باید با عزت و آبرو اداره شوند، لازم است تا مسئولین همت کنند و زندگی آبرومند برای مردم ایران بسازند.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ محمد مخبر معاون اول رییس جمهور امروز صبح با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله جوادی آملی در این دیدار بیان داشتند: گزارش جامع شما امید بخش بود، انشاء الله خداوند خدمات قبلی را به احسن وجه بپذیرد و توفیق ارائه خدمت های بعدی را به شما و همه مسئولین ارائه نماید.

ایشان با بیان اینکه کشور ایران محترم است، اظهار داشتند: مردم ایران و کشور ایران محترم است، ما مردم خوب، فداکار، بفهم و رجال نامی در کشور داریم و باید با عزت و آبرو اداره شوند، لازم است تا مسئولین همت کنند و زندگی آبرومند برای مردم ایران بسازند.

این مرجع تقلید شیعیان اظهار داشتند: کشور ما کشور خوبی است، کشور علی و اولاد علی است، نشانه اش هم پیاده روی های عظیم اربعین، ما حافظ این کشور نیستیم، قرآن حافظ این کشور است، ما مدیون شهدایی هستیم که در زمستان های سرد جان دادند ولی خاک ندادند، لازم است تا مسئولین این را بدانند و بر حل مشکلات مردم متمرکز شوند.

در ابتدای این دیدار، آقای مخبر معاون اول رییس جمهوری، گزارشی از وضعیت کشور و عملکرد دولت ارائه داد.

انتهای پیام/6150

  • منبع خبر : روابط عمومی دفتر آیت الله جوادی آملی