متاسفانه امروزه اعتماد مردم نسبت به مسولین کم شده است و این، نیاز به یک اصلاح جدّی دارد
متاسفانه امروزه اعتماد مردم نسبت به مسولین کم شده است و این، نیاز به یک اصلاح جدّی دارد
مهم ترین دغدغه بنده در حوزه انتخابیه ام، اعتماد مردم به نظام، کشور و مسئولین است که متاسفانه امروزه، مقداری در حال کم شدن است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در طول مدت خدمت نمایندگی ام  همشه پیگیری مطالبات مردم بوده ام ؛ خاطرنشان کرد: بنده بطور جدّ مطالبه گر مشکلات مردم بوده ام ؛ بنابر این به عملکرد خودم تا به امروز نمره خوبی می دهم.

محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای در گفتگوی اختصاصی با جامعه خبری تحلیلی«بهارستان آنلاین» ؛ با تاکید بر اینکه سعی کرده ام نگذارم از جایگاه نمایندگی به نفع خودم استفاده کنم ؛ خاطرنشان کرد: تا به امروز بیشتر وقت بنده برای مردم حوزه انتخابیه ام بوده است  لذا ارتباط نزدیکی با مردم داشته و دارم  و نمره خوبی در این زمینه به خودم می دهم اما در حوزه قانون گذاری، متاسفانه دغدغه هایی وجود داشت، تلاش هم کردم ولی نتوانستم جمع نمایندگان را مجاب نمایم که به این دغدغه بنده رای مثبت بدهند و آن موضوع بتواند رای بیاورد؛ علیرغم اینکه پیشنهاد دهنده، خودم بودم اما این همراهی را نه فقط در این مجلس بلکه در دوره های قبل هم نتوانستم بدست بیاورم  (به طور کلی) و از این بابت خیلی نمی توانم نمره خوبی به خودم بدهم. البته نه اینکه تجدید شوم، ولی نمی توانم نمره خوبی به خودم بدهم!

وی در پاسخ به این پرسش که مهم ترین دغدغه حوزه انتخابیه شما و مهم ترین دغدغه مردم حوزه انتخابیه شما چیست؟گفت:  دغدغه مردم، ” اعتماد ” است. متاسفانه امروزه اعتماد مردم نسبت به مسولین کم شده است و این، نیاز به یک اصلاح جدّی دارد و دلیل عمده هم این است که متاسفانه در انتخاب بعضی از مسولیت ها آدم های متخصص و کارآمد را انتخاب نکرده ایم. اگر آدم های کارآمد و دغدغه مندی انتخاب می شدند، شاید اعتماد مردم کاهش پیدا نمی کرد. مهم ترین دغدغه بنده در حوزه انتخابیه ام، اعتماد مردم به نظام، کشور و مسئولین است که متاسفانه امروزه، مقداری در حال کم شدن است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی  بیشترین مشکلات حوزه انتخابیه خود را بحث اشتغال برشمرد و خاطر نشان کرد: متاسفانه امروزه اشتغالی که بتواند پایدار باشد و امنیت شغلی برای فرزندانمان ایجاد کند را کم داریم و نیاز داریم که امنیت شغلی برای جوانان و فرزندانمان ایجاد کنیم. مسئله اشتغال، مهم ترین مسئله است که این، خود سبب می شود اعتماد و امید را برای موکلین من بالا ببرد.

وی در خاتمه با بیان تلخ ترین و شیرین ترین خاطره های زمان نمایندگی خود گفت: موارد زیادی هست که بتوانم آنها را بازگو نمایم اما مهم ترین آن را می توانم به درآمد کم و پایین مردم، بالا بودن قیمت ها و اینکه بعضاً مردم نمی توانند نیازمندی های خود را تامین کنند و پول برای خرید کالای مورد علاقه شان را ندارند، این بزرگترین و تلخ ترین خاطره برای من است اما شیرین ترین خاطره بنده این بوده است که بعضاً توانسته ام در فراهم سازی و حل مشکلات مردم در زمینه احداث راه ، تامین آب،  راه اندازی بیمارستان، امکانات دارویی و تجهیزات بیمارستانی برای بعضی از موکلین خود در حوزه های انتخابیه ام اقدام نمایم که این ها از موارد شیرین خاطرات بنده بوده است.

انتهای پیام/6095