مجلس آینده به نیروهای کار کشته انقلابی نیاز دارد که ببایند و خدمت کنند
مجلس آینده به نیروهای کار کشته انقلابی نیاز دارد که ببایند و خدمت کنند
حضرت علی (ع) تنها کسانی را شایسته حکومت می داند که دارای توانمندی ، علم و عدالت باشند . بنابراین باید مش آن امام عزیز را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم و از هیچ کوششی برای آبادانی کشور اسلامی مان فروگذار نباشیم.

بهارستان آنلاین – حجت الاسلام محمد تقی رهبر گفت : پانزده سال قبل نماینده ای به من گفت که یک میلیاردو سیصد میلیون هزینه کردم تا به مجلس برسم لذا باید بر نوع تبلیغات نظارت دقیق صورت بگیرد زیرا در این بازار آشفته تبلیغات شایستگی ها گم می شود .

به گزارش بهارستان آنلاین ، امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به در پیش بودن انتخابات ، مجلس را یکی از مهمترین ارکان نظام سیاسی کشور برشمرد و خاطر نشان کرد : مجلس برای حال و آینده کشور تصمیم گیری می کند و دنیا نظاره گر عملکرد مجلس است . نمی توان در چنین جایگاهی افرادی وارد شوند که از دانش و تجربه کافی برخوردار نیستند و اگر قرار است جوانگرایی صورت بگیرد باید جوانانی وارد میدان شوند که از هر لحاظ دارای شرایط کافی باشند.

امام جمعه اصفهان با تاکید بر این جمله امام راحل که مجلس در راس امور است ، تصریح نمود : به همین دلیل است که در جایگاه مهمی چون مجلس نمی توانیم راه را برای ورود هر فردی باز گذاریم لذا کسانی باید نماینده مردم شوند که درد و رنج پابرهنگان را بفهمند و نه آن کسانی سکان هدایت مجلس را بدست بگیرند که تنها نماینده مرفهان بی درد باشند من باور ندارم که شورای نگهبان سخت گیری می کند اما باور دارم که می توان در کنار شورای نگهبان تشکیلاتی ایجاد کرد که توانمندی نامزدهای انتخاباتی را بسنجد و سازوکاری داشته باشد که شایستگی ها در آن تعریف شود.

حجت الاسلام رهبر با بیان اینکه ما نباید شآن خود را بالاتر از مجلس بدانیم ؛ تاکید کرد : چه نهادی مهم تر از نهاد قانونگذاری کشور وجود دارد ؟ سیاست های کلی مملکت داری در این مجلس تعیین می شود ؛ بنابراین عقلای مجرب ما باید از حضور در مجلس استقبال کنند . وزن مجلس هر چقدر سنگین تر باشد به نفع کشور و مردم است مجلس نیازمند نیروهای کارکشته انقلابی است که بیایند و خدمت کنند .

انتهای پیام /278