مجلس یازدهم باید تحقق راهبردهای گام دوم انقلاب باشد
مجلس یازدهم باید تحقق راهبردهای گام دوم انقلاب باشد
مجلس شورای اسلامی رکن اساسی نهاد قانونگذاری در کشور است و مجلس یازدهم یکی از خطیرترین و حساس ترین مجالس و اولین مجلس تحقق راهبردهای گام دوم انقلاب است.

بهارستان آنلاین –  کاندیدای حوزه انتخابیه تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهروپردیس دریازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی هدف از حضورش در این دوره از انتخابات پارلمان را حسب فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر حضور جوانان نخبه؛ مومن و انقلابی و دعوت؛ اعتماد و حمایت جامعه علمی کشور عنوان کرد.

به گزارش بهارستان ؛ حسین شورورزی در گفتگوی اختصاصی با بهارستان آنلاین با بیان اینکه مجلس رکن اساسی نهاد قانونگذاری در کشور است ؛ خاطرنشان کرد : مجلس یازدهم یکی از خطیرترین و حساس ترین مجالس و اولین مجلس تحقق راهبردهای گام دوم انقلاب است.

وی با تاکید بر اینکه امروز کشور در راستای توسعه و پیشرفت؛ عزت و افتخار؛ سربلندی و سرافرازی نیازمند تحول جدی و بنیادی است ؛ گفت : جوان گرایی؛ نخبه گرایی؛ تخصص گرایی؛ خلوص و تدبر؛ تقوا و تدین؛ عدالت و شجاعت؛ مدیریت جهادی و مشارکتی برخواسته از قلوب و نیازهای امروز مردم شریف ایران می تواند راهگشا و راهبردی اساسی در پیشرفت همه جانبه کشور؛ ایفاد حقوق ملت؛ خلق آینده ای روشن؛ شفاف و پرامید باشد. مسیر توسعه و پیشرفت با حضور جوانان نخبه؛ مومن و متعهد در کنار تجارب ارزشمند پیشکسوتان می تواند با سرعت بیشتری به عزت؛ سربلندی و اقتدار کشور منجر گردد.

عضوبنیادملی نخبگان کشور در ادامه افزود : مبنای راهبردهای جوان نخبه و انقلابی در مجلس یازدهم باید از اصول گام دوم انقلاب؛ سند نقشه جامع علمی کشور؛ چشم انداز افق ۱۴۰۴ کشور؛ الگوی پیشرفت ایرانی اسلامی و از همه مهم تر مدیریت مشارکتی و حضور مردم پیروی نماید.

شورورزی در پایان تشکیل کمیته ایی متشکل از نخبگان و فرهیختگان کشور با هدف شناخت؛ نیاز سنجی؛ آینده پژوهی و تدوین برنامه های عملیاتی منطبق بر مشکلات امروز جامعه را ضروری دانست و تصریح نمود : مجلس آینده می تواند با تکیه بر مبانی راهبردی در رفع مشکلات اشتغال؛ اقتصاد؛ معیشت؛ سلامت؛ فقر و آسیب های اجتماعی نقش بسزایی ایفا نماید و موجبات جهشی عظیم در توسعه یافتگی کشور را فراهم نماید.

انتهای پیام / 979

 

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین