مدیران شهرداری منطقه شش تهران به کمپین بیدود پیوستند
مدیران شهرداری منطقه شش تهران به کمپین بیدود پیوستند
اقدام تحسین برانگیز شهرداری منطقه شش در عدم استفاده از وسایل شخصی در همه سه شنبه های کاری و استفاده از دوچرخه های اشتراکی سامانه بیدود ضمن کمک نمودن به ترویج استفاده از وسایل عمومی می تواند امیدها را به داشتن هوایی استاندارد در پایتخت زنده نماید.

بهارستان آنلاین – شهرداری منطقه شش تهران در اقدامی تحسین برانگیز در راستای دست یابی به اهداف مدیریت شهری در زمینه کاهش آلودگی هوای پایتخت از پیوستن تمامی مدیران این بخش از شهرداری تهران به سامانه بیدود خبر داد.
به گزارش بهارستان آنلاین ، محمد رضا دهداری پور با بیان اینکه این امر در جهت الگو سازی به منظور ترویج استفاده از وسایل حمل و نقل شهری می باشد خاطر نشان کرد : استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به سالم تر شدن وضعیت آب و هوای پایتخت می انجامد.

شهردار منطقه شش تهران با تاکید بر ادامه سه شنبه های بدون خودرو از سوی مدیران و کارکنان این منطقه تاکید کرد : مقرر شده است تا کارکنان این منطقه بخشی از فعالیت ها و ماموریت های روزمره خود را با استفاده از دوچرخه های اشتراکی سامانه بیدود به انجام رسانند.

دهداری پور وظیفه خود و همکارانش را در خصوص انتقال فرهنگ صحیح فعالیت های شهروندی ، مضاعف برشمرد و خاطر نشان کرد: انتظار ما از پایتخت نشینان در زمینه مسئولیت پذیری در قبال شهر ، زمانی محقق می شود که خودمان در رعایت موضوعات مرتبط پیشرو و ثابت قدم باشیم.

گفتنی است امروز در آستانه روز جهانی کارگر و همچنین به مناسبت و گرامیداشت روز ملی خلیج فارس برنامه سه شنبه های بدون دود و خودرو شهردار تهران با همراهی مدیران شهرداری منطقه شش و همچنین تعدادی از کارگران خدمات شهری ، فضای سبز و مدیریت پسماند این منطقه از میدان توحید تا میدان حضرت ولی عصر (ع) اجرا شد و پس از آن شهردار تهران با همراهان خود تا خیابان بهشت رکاب زد.
انتهای پیام/124