مدیون ایران هستیم
مدیون ایران هستیم
روابط روسیه با ایران چند وجهی و چند جانبه می باشد و این موضوع به اقتصاد ،ثبات در منطقه و تلاش های مشترک ما برای مبارزه با تروریسم ، از جمله در سوریه مرتبط می باشد.

بهارستان آنلاین – ولادیمیر پوتین گفت : نتایج به دست آمده در مبارزه با تروریسم در سوریه موفقیت مشترک روسیه ، ترکیه و جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش بهارستان آنلاین ، در بیانیه ای که توسط رئیس جمهور روسیه در دیدار با حسن روحانی همتای ایرانی اش ، ایراد شده آمده است که نتایج به دست آمده در مبارزه با تروریسم در سوریه موفقیت مشترک روسیه ، ترکیه و ایران است .

پوتین خاطرنشان ساخته است که طرفین توانستند در چهارچوب حل و فصل مساله سوریه کارهای مثبت و زیادی را انجام دهند .

رئیس جمهور سوریه اظهار داشت :این امر به خاطر موضع گیری فعال ایران در منطقه صورت پذیرفت و قطعا این موفقیت مشترک ما – ایران ، ترکیه و روسیه است.

پوتین همچنین اشاره نمود که روابط روسیه با ایران چند وجهی و چند جانبه می باشد و این موضوع به اقتصاد ،ثبات در منطقه و تلاش های مشترک ما برای مبارزه با تروریسم ، از جمله در سوریه مرتبط می باشد.

رئیس جمهور روسیه بر این واقعیت نیز اشاره کرد که امروز روابط اقتصادی فدراسیون روسیه و جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از جهات در حال توسعه می باشد.

پوتین در پایان گفت : روابط انسان دوستانه از دوران قدیم نسبتا زیاد بوده است و علاقه متقابل به دنیای روسیه از یک سو و فرهنگ فارسی از سوی دیگر همواره بخش مهمی از گفتگوهای ما بوده است .
انتهای پیام /221