مذاکره برانکو ایوانکوویچ و تراکتورسازی
مذاکره برانکو ایوانکوویچ و تراکتورسازی
برانکو ایوانکویچ در چهار فصل حضور خود به روی نیمکت پرسپولیس توانسته آنها را به سه قهرمانی در لیگ برتر و یک نائب قهرمانی رسانده و تجربه یک فینال تاریخی در آسیا را در کارنامه آنها ثبت کرده است او اینک مورد توجه تراکتورسازان است حال باید دید پروفسور به آنها چه جوابی می دهد؟

بهارستان آنلاین – بزرگترین بمب نقل و انتقلات لیگ برتر فصل آینده را مالک تراکتورسازان رقم خواهد زد .

به گزارش بهارستان آنلاین ، محمدرضا زنوزی‌مطلق مالک باشگاه تراکتورسازی در دومین فصل حضور خود اکنون در آستانه بزرگترین نقل و انتقال فوتبال ایران قرار داد.

زنوزی مطلق که در فصل گذشته با خریدهای پر سر و صدا و تغییرات پیاپی روی نیمکت تیمش در نهایت در دستیابی به حداقل سهمیه آسیا ناکام ماند، برای فصل جدید برنامه جدید و بهتری در نظر دارد و به دنبال بمب نقل ‌انتقالاتی و حضور برانکو ایوانکوویچ در تبریز است.

بر اساس اخبار رسیده مذاکرات جدی بین طرفین روز دوشنبه و در دفتر زنوزی در شهرک غرب تهران انجام پذیرفته و البته هنوز برانکو پاسخ روشنی به این درخواست تراکتورسازی نداده و همه چیز را منوط به پایان فصل و البته توافق با پرسپولیس کرده است.

برانکو طی چهار فصل حضور در ایران و روی نیمکت پرسپولیس آنها را به سه قهرمانی در لیگ برتر و یک نائب قهرمانی رسانده و تجربه یک فینال تاریخی در آسیا را در کارنامه آنها ثبت کرده است آیا برانکو برای فصل آینده روی نیمکت تراکتورسازان قرار خواهد گرفت یا نه به کار خود در پرسپولیس ادامه می دهد ؟

انتهای پیام/187