مرجع اعمال محدودیت برای رییس دولت اصلاحات جای دیگری است
مرجع اعمال محدودیت برای رییس دولت اصلاحات جای دیگری است
مردم هیچگاه برای اشخاص به پای صندوق رای نیامده اند . مردم برای نظام و حل و فصل مشکلات خود در انتخابات شرکت می کنند و انشالله در آینده نیز انتخابات با حضور حداکثری مردم برگزار خواهد شد. انتهای پیام/265

بهارستان آنلاین – سخنگوی قوه قضائیه در ارتباط با رفع محدودیت های رییس دولت اصلاحات در آستانه انتخابات مجلس گفت : حضور و مشرکت حداکثری مردم را به شخص یا گروه گره نزنیم .

به گزارش بهارستان آنلاین ، با تاکید بر اینکه مردم برای انتخابات به شخص رای نمی دهند گفت : امروز اگر دولت ، مجلس و قوه قضائیه در رفع تنگناها از جمله معیشت ، اشتغال ، ثبات در بازار و رونق کسب و کار و حفظ ارزش پول ملی اقدامات و وظایف خود را انجام دهند مطمئن باشید این خود موثرترین عامل برای حضور حداکثری مردم در انتخابات خواهد بود.

سخنگوی قوه قضائیه در خصوص محدودیت های اعمال شده بر علیه سید محمد خاتمی گفت: مرجع اعمال محدودیت جای دیگری است و هر گونه تعقییر در این ارتباط هم به همان حوزه مربوط می شود نه به مرجع قضایی.

اسماعیلی در پایان با بیان اینکه این تصور غلطی می باشد که ما انتخابات را به این و آن گره بزنیم ؛ گفت : مردم هیچگاه برای اشخاص به پای صندوق رای نیامده اند . مردم برای نظام و حل و فصل مشکلات خود در انتخابات شرکت می کنند و انشالله در آینده نیز انتخابات با حضور حداکثری مردم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/265