مردم از دعواهای دو قطبی و سه قطبی خسته شده اند/کشور نیازمند یک سری تحولات جدی  است
مردم از دعواهای دو قطبی و سه قطبی خسته شده اند/کشور نیازمند یک سری تحولات جدی  است
این دوره از انتخابات از هر انتخابات دیگری پرماجرا تر است و همه گروه ها هم دارند می آیند،حتی اصلاح طلبان هم دارند می آیند.

دبیر کل حزب موتلفه گفت:  من تندرو، کندرو، محافظه کار و انقلابی را قبول ندارم، بلکه معتقدم باید همه را ایرانی ببینیم زیرا اینها کسانی هستند که در این کشور دارند زندگی می کنند.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛اسدالله بادامچیان یکی از اعضاءهیات مرکزی شورای وحدت و دبیر کل حزب موتلفه  با بیان اینکه ایران یک کشور مقتدر با مشکلات اقتصادی و اجتماعی است و بعد از ۴۴ سال نیاز به یک تحول دارد،گفت: این تحول باید تحول تکاملی مثبت باشد نه تحول منفی و تکرار بحث ها و گفت و گو ها. تحول واقعی که بتواند همه چیز را از حالتی موجود به حالت نیکوتر و بهتر پیش ببرد. در ایران اینکار از طریق انتخابات انجام می شود و نه شورش و درگیری که اینها هیچکدام درایران جوابگو نیست. همچنانکه بیگانگان آموختند که حتی در فتنه ۱۴۰۱ هم نمی توانند کاری کنند. در عاشورا هم دیدیم بحث سیاه نپوشیدن به راه انداختند که به جایی نرسیدند.

بادامچیان با تاکید بر اینکه کشور به یک سری تحولات جدی نیاز دارد ؛ خاطرنشان کرد:  نظام جمهوری اسلامی ایران یک مردمسالاری است باید این تحول از طریق انتخابات اتفاق بیفتد. دعوا و تفرقه و برخورد در ایران جواب بده نیست.ملت از این دعواهای دو قطبی و سه قطبی خسته شده اند .اصلاح طلبان، اصول گرایان،تندرو، کند رو و این دعواهای انقلابی فایده ای ندارد. ما ملتی هستیم که داریم با هم کار می کنیم و زندگی و کشورمان را هم می خواهیم بسازیم و ایران مقتدر با فرهنگ چند هزار ساله و قدرت بزرگ جهانی را که در دولت قاجار و پهلوی ذلیل شد و افول کرد ، ماداریم بالا می بریم تا عزت پیدا کند.

دبیر کل حزب موتلفه با بیان اینکه باید برای انتخابات آینده از روش های گذشته بیرون بیاییم و به ملت بگوییم چه کسی باید انتخاب شود و چه کسی به درد این مجلس می خورد؛ اظهار کرد: باید کسانی را معرفی کنیم که به درد گام دوم بخورد. مجلسی که بتواند تحول ایجاد بکند. تحول غیر از انقلاب، و به معنای تغییر و ترمیم است. تحول یعنی ازحالی به حال دیگر برگشتن و انقلاب یعنی دگرگونی همه جانبه از عمق، این حالت باید توسط مجلس و دولتی شکل بگیرد که بتواند این تحول را انجام دهد. الآن انتخابات مجلس را درپیش داریم و اینکه چه کسی به مجلس بیاید و مجلس باید چه نوع مجلسی باشد. این را به ملت مان بگوییم ، ملت هوشمند ما خودش به خوبی بلد است که چکار کند. براین اساس گروه های گوناگون مشغول فعالیت هستند ،آزادی هم هست،این دوره انتخابات از هر انتخابات دیگری پرماجرا تر است. همه گروه ها هم دارند می آیند، می گفتند تحریم می کنیم ولی الان می بینیم که اصلاح طلبان هم دارند می آیند و ثبت نام می کنند منهای یک گروه متعصب شان که نمی خواهند بیایند، خُب نیایند مگر چه می شود، اصول گرایان هم که الحمدالله با اسامی و جبهه های مختلف شرکت می کنند.در رابطه با انتخابات گذشته ما بررسی کردیم و دیدیم بعضی از دوستان مان یک نوع محدود نگری دارند و حاصل آن همین مجلس است که شما در تهران می بینید. اگر از مردم بپرسید نسبت به نمایندگان محترم تهران چه شناختی دارند،گمان کنم غیر از آقای مهندس میرسلیم که بخاطر سن شان دیگر نمی توانند کاندیدا شوند و آقایان تقوی، کوثری و یزدی خواه، بقیه را به یاد نمی آوردند.

 

بادامچیان با تاکید بر اینکه شورای وحدت با نگاه گسترده برای اینکه در انتخابات آینده بتواند انجام وظیفه کند به میدان آمده است؛ تصریح کرد:  شورای وحدت با احزاب دیگر مشغول کار است. حدود ۴۰ حزب را برای همکاری دعوت کرده است. بنظر من شورای وحدت ما برای حفظ وحدت و اینکه در مسائل انتخاباتی بتواند حضور جدی ،کارساز وعمیق داشته باشد و بتواند همه نیروهای خوب را جمع کند تشکیل شده است . 

دبیر کل حزب موتلفه با بیان اینکه من تندرو، کندرو، محافظه کار و انقلابی را قبول ندارم، خاطرنشان کرد: بنده معتقد هستم باید همه را ایرانی ببینیم زیرا اینها کسانی هستند که در این کشور دارند زندگی می کنند. نوع برخورد به نحوی که خط کش به دست بگیریم و این و آن را این طرف و آن طرف بگذاریم ،خیلی قبول ندارم.در آزادی کشور هر کس نظرش را می گوید و آن کسی که الان از نظر این دوستانی که او را تندرو می دانند ممکن است از نظر همین دوستانی که انقلابی هستند او اصلا کند رو باشد و یا بعضی ها که او را محافظه کار می دانند این محافظه کار انقلابی تر از آن باشد که انقلابی به حساب می آید . ما چه کسی را تندرو می دانیم ،مبنای تندروی و کند روی چیست…..نباید وقت مان را صرف این کارها کنیم ،ما همه ایرانی هستیم و هرکس نظری دارد باید آزادانه بگوید ،چه اشکالی دارد.آن چیز که مطرح است این است که جمع بندی و فرایند این مطالب به گونه ای باشد که بتواند کشور را پیش ببرد و مشکلات را حل کند،تورم را مهار و تحول را ایجاد کند .

وی در پایان با بیان اینکه آقای پورمحمدی یک شخصیت ارزشمند روحانی خدوم پرکار و پر تلاشی است؛ اظهار کرد: آقای پورمحمدی از نوجوانی دراین انقلاب کار کرده است و مسئولیت های زیادی داشته است و همواره فرد پر تلاشی بوده است.حالا ایشان را یک کسی محافظه کار،یک نفر انقلابی و یک کسی چیز دیگر می داند،ما برای چه باید وقتمان را با این حرف ها صرف می کنیم .

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرآنلاین