مردم نمی‌پذیرند که بعد از گذشت چهل سال شاهد رانت، ویژه خواری و سوء استفاده از برخی پست‌ها و مسئولیت‌ها باشند
مردم نمی‌پذیرند که بعد از گذشت چهل سال شاهد رانت، ویژه خواری و سوء استفاده از برخی پست‌ها و مسئولیت‌ها باشند
مردم از دولت توقع دارند که به وعده‎‌های خود عمل کند.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: بنظر می‌رسد که کشورهای غربی به ویژه فرانسه و آلمان، فریب سیاست‌های انگلیس را خورده‌اند.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ محمدحسن آصفری نایب رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور درباره اظهارات مداخله آمیز مقامات کشورهای غربی نسبت به مسائل داخلی ایران اظهارکرد: بنظر می‌رسد که کشورهای غربی به ویژه فرانسه و آلمان، فریب سیاست‌های انگلیس را خورده‌اند؛ انگلیس برای این کشورها زمین بازی را فراهم کرد تا روابط تجاری این کشورها با ایران در آینده اثر گذار باشد.

وی افزود: درحال حاضر رقابت تنگاتنگی بین شرکت توتال فرانسه و برخی از شرکت‌های انگلیسی وجود دارد و لذا انگلیسی‌ها نسبت به آینده روابط تجاری شرکت‌های آلمانی و فرانسوی با ایران آینده نگری کردند. درواقع انگلیس، مقامات غربی را وارد بازی کرد تا تمام پل‌های پشت سر خود را خراب کنند و در آینده بتواند از آن بهره‌برداری داشته باشد.

آصفری ادامه داد: هرگونه دخالت خارجی در امور داخلی ایران، قطعا محکوم است؛ آلمان و فرانسه بهتر است به جای دخالت در امور داخلی ایران، پاسخگوی رفتارهای نازی گونه خود با مردمشان باشند. مردم ایران با وجود تمامی مشکلات و اعتراضات به وضع موجود، پایبند به نظام هستند. وظیفه تمامی ارکان نظام این است که مشکلات مردم را حل و فصل کند.

نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: مردم نمی‌پذیرند که بعد از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی، شاهد رانت، ویژه خواری و سوء استفاده از برخی از پست‌ها و مسئولیت‌ها باشند. مردم از دولت توقع دارند که به وعده‎‌های خود عمل کند؛ اما وقتی به وعده‌های داده شده عمل نمی‌شود، طبیعی است که مردم معترض باشند.

انتهای پیام/6177

  • منبع خبر : دانشجو