مردم چوب مدیریت‌های ضعیف را می خورند
مردم چوب مدیریت‌های ضعیف را می خورند
انصاف نیست که هم مردم را با تاخیر واکسینه کنیم و هم برای بیمارانشان در پروتکل‌ها دارو تجویز کنیم و بعد در داروخانه سرگردانشان کنیم.

بهارستان آنلاین – سید مرتضی خاتمی با بیان اینکه انصاف نیست که هم مردم را با تاخیر واکسینه کنیم و هم برای بیمارانشان در پروتکل‌ها دارو تجویز کنیم و بعد در داروخانه سرگردانشان کنیم، گفت: بی تدبیری‌ها مردم را سرگردان کرده؛ باید ناز این مردم را کشید.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ دکتر سیدمرتضی خاتمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم ماهنشان و ایجرود و دهستانهای بوغداکندی و قلتوق در مجلس شورای اسلامی با رد برخی مطالب منتسب به خود، عنوان کرد: به علت تشابه اسمی مطلبی به اشتباه به نام اینجانب در برخی خبرگزاری ها منتشر شده که به شدت تکذیب می‌شود.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود و دهستانهای بوغداکندی و قلتوق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وقتی داروئی مثل «رمدسیویر» در پروتکل‌های درمانی قرار می‌گیرد و پزشکان آن را تجویز می‌کنند، مردم نگران و مستاصل مجبور به تهیه این دارو به هر طریق ممکن هستند. مردم چوب مدیریت‌های ضعیف را می خورند.

وی با بیان اینکه مردم شریف و نجیب ایران اسلامی شایسته بهترین ها هستند، افزود: باید سعی شود حداقل امکانات معیشتی و خدماتی برای این مردمان ارائه شود و مجلس باید بعنوان چشم نظارتی موکلین عمل کند؛ هر جا هم کمبودی باشد هم باید جبران کرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همیشه باید قدر این ملت را دانست و با احترام کامل با تک تک افراد جامعه برخورد کرد. اگر لیاقتش را داشته باشیم، ناز این مردم را هم باید بکشیم؛ هر چند ملت نجیبانه فقط حداقل ها را از ما مسئولین طلب می کنند.

پایان پیام/3588

  • منبع خبر : خانه ملت