مسئله اصلی در استیضاح وزیر صمت ، بحث کمیت و کیفیت تولیدخودرو در کشوراست
مسئله اصلی در استیضاح وزیر صمت ، بحث کمیت و کیفیت تولیدخودرو در کشوراست
به اعتقاد بنده کارنامه فاطمی امین در این یکسال ، گذشته درخشان است و وی توانسته تحولات خوبی را در این وزارتخانه ایجاد کند.

نماینده مردم همدان گفت: این استیضاح یک فرصتی برای بیان عملکرد وزارت صمت است که‌در طی این‌مدت چه تحولاتی و جه اتفاقاتی رقم خورده است.

احمد حسین فلاحی، نماینده مردم همدان و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در رابطه با استیضاح فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت در روز سه شنبه به خبرنگار پارلمانی جامعه خبری تحلیلی« بهارستان آنلاین » ؛گفت: خواست بیشتر نمایندگانی که سمت استیضاح وزیر صمت رفته اند، بحث کمیت و کیفیت تولیدخودرو در کشوراست اما خوشبختانه با توجه به اقدامات مثبت انجام گرفته در این زمینه فکر کنم وی بتواند نظر  نمایندگان را با خود همراه نماید.

وی در ادامه گفت: کیفیت خودرو های تولیدی خودروسازان ما همواره مطالبه نمایندگان مجلس بوده و خواهد بود البته در بحث راه اندازی سامانه ها اقدامات خوبی انجام شده است و به اعتقاد بنده کارنامه فاطمی امین در این یکسال ، گذشته درخشان است و وی توانسته تحولات خوبی را در این وزارتخانه ایجاد کند.

نماینده مردم همدان در خاتمه تصریح کرد: استیضاح فاطمی امین یک فرصتی برای بیان عملکرد وزارت صمت است تا با بازگو کردن و اطلاع رسانی تحولات و  اتفاقاتی که در دوران حضور وی در این وزارتخانه رقم خورده است نمایندگان مجلس را آگاه نمایند البته ما در جلسه فراکسیون به آقای فاطمی امین گفتیم از این فرصت استفاده کند و لیستی از کارها و اقدامات وی در این یکسال در وزارت صمت با حضور وی انجام گرفته را اطلاع رسانی کند و در  رویکردهایی هم که نمایندگان مطالبه و گلایه داشتند قراربر این  شد تغییراتی اعمال گرد‌دالبته مسئله اصلی در استیضاح وزیر صمت ، بحث کمیت و کیفیت تولیدخودرو در کشوراست

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین