مسئولان نظام باید پای صحبت جوانان بنشینند و حرف آن‌ها را بشنوند
مسئولان نظام باید پای صحبت جوانان بنشینند و حرف آن‌ها را بشنوند
ما باید حساب جوانان معترضی که در این چند روز به خیابان آمدند را با عناصر ضدانقلاب و تجزیه طلب جدا کنیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید حساب جوانان معترضی که در این چند روز به خیابان آمدند را با عناصر ضدانقلاب و تجزیه طلب جدا کنیم.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ حجت الاسلام احد آزادی‌خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی درباره لزوم جلوگیری از دوقطبی سازی کاذب در کشور اظهارکرد: هرگونه اظهارنظری که موجب دو قطبی سازی در کشور شود، به هیچ وجه درست نیست و آب به آسیاب دشمن ریختن محسوب می‌شود.

وی افزود: در حوادث هفته‌های گذشته، دو روی سکه در کشور فعالیت داشتند؛ اولین روی سکه جریان نفاق، ضدانقلاب و تجزیه طلبان هستند که اقدامات و اهدافشان کاملا مشخص است. درواقع کار دشمن دشمنی کردن است و به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود است. روی دیگر سکه، جوانانی هستند که متاسفانه فریب خورده‌اند اما نمی‌توانیم آن‌ها را دشمن بدانیم.

حجت الاسلام احد آزادی‌خواه ادامه داد: ما این جوانان فریب خورده را هموطن و فرزندان خود می‌دانیم؛ بسیاری از این جوانان منتقد و معترض هستند که البته اعتراض و انتقاد حق آنهاست. اعتقاد بنده بر این است که مسئولان نظام باید پای صحبت جوانان بنشینند و حرف آن‌ها را بشنوند. این فرآیند قطعا موجب تلطیف فضای موجود خواهد شد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: ما باید حساب جوانان معترضی که در این چند روز به خیابان آمدند را با عناصر ضدانقلاب و تجزیه طلب جدا کنیم. از طرف دیگر نیز باید دقت داشته باشیم تا با اظهارات نسنجیده، فضای دو قطبی و نفرت انگیز در کشور را تشدید نکنیم.
انتهای پیام/6017