مسئولی که زندگی اشرافی دارد  نمی توانند دغدغه محرومان و مستضعفان جامعه را درک کند
مسئولی که زندگی اشرافی دارد  نمی توانند دغدغه محرومان و مستضعفان جامعه را درک کند
پیشنهاد شفافیت مالی کاندیداها دغدغه همه مردم است ؛ امیدواریم همه کاندیدا‌ها از این پیشنهاد استقبال کرده و اطلاعات مالی خود و خانواده‌شان را رسما اعلام کنند تا مردم بتوانند با درک درست تصمیم بگیرند.

بهارستان آنلاین – کاندیدای انتخابات نمایندگی مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد خواستار شفافیت همه نامزدهای انتخاباتی در حوزه اموال و دارایی‌های خود و نزدیکانشان شد.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ لیلا یادگاری با اشاره به پیشنهادش مبنی بر اعلام عمومی اموال کاندیدها اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم امروز شفافیت مالی نامزدهای انتخابات است و باید معلوم شود که هزینه تبلیغاتی هریک از کاندیداها از کجا یا از سوی چه کسانی برایشان تامین می‌ شود.

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه نامزدهای انتخاباتی باید درباره اموال شخصی خود برای مردم شفاف‌سازی کنند، تصریح کرد: باید مشخص شود کسی که می خواهد وکیل و نماینده مردم در مجلس شود تا چقدر با اقشار ضعیف و متوسط جامعه همراه بوده و می‌توانند آنها را درک کنند.

وی با اشاره به روایتی در خصوص سیره عملی زندگی شخصی و اجتماعی حضرت علی علیه السلام ، گفتند : حضرت علی علیه السلام در اولین روز انتصاب مردمی شان به سمت خلافت امت اسلام و در بدو ورودشان به دارالخلافه در مقابل مردم ایستادند و فرمودند : ای مردم ، پسر ابیطالب را ببینید با این لباس و این مرکب. روزی هم که میخواهم اینجا را ترک کنم مرا بنگرید که همین گونه باشم و اگر جز این بود مرا مواخذه کنید.

یادگاری با بیان اینکه مسئولی که زندگی اشرافی دارد نمی توانند دغدغه محرومان و مستضعفان جامعه را درک کند، خاطرنشان کرد: آقای قالیباف پیشنهاد خوبی دادند و این پیشنهاد دغدغه همه مردم است؛ امیدواریم همه کاندیدا‌ها از این پیشنهاد استقبال کرده و اطلاعات مالی خود و خانواده‌شان را رسما اعلام کنند تا مردم بتوانند با درک درست تصمیم بگیرند.

کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد در ادامه گفت : اگر مشکلی در اموال و دارایی‌های نامزدها نباشد، قطعا مردم به آنها اقبال بیشتری خواهند داشت.

یادگاری در پایان با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی انتخابات از جانب مقام معظم رهبری و لزوم شفافیت مالی کاندیداها و ستاد‌های انتخاباتی نامزد‌ها افزود: نظارت در هزینه ‌کرد ستاد‌های انتخاباتی و شفافیت مالی کاندیدا‌ها یکی از مواردی است که باید تقویت و برای مردم روشن شود تا مردم بدانند که کاندیدایی که ادعای حمایت از حقوق مردم و مردمی بودن خود دارد تا چه میزان می تواند از حقوق آنها دفاع نماید و اینکه تا چه اندازه ساده زیست هستند تا مردم احساس کنند آنها بیشتر به زندگیشان نزدیک هستند تا در نهایت آنها را انتخاب کنند.

انتهای پیام/ 991