مشکلات مالی فدراسیون و  تیم ملی بدون سرمربی ؟
مشکلات مالی فدراسیون و  تیم ملی بدون سرمربی ؟
مشکلات مالی مهمترین دلیلی است که باعث شده تا انتخاب مربی برای تیم تا به امروز به تاخیر بیفتد اما با توجه به اینکه تیم ملی هیچ تورنمنت مهمی را در پیش رو ندارد به نظر می رسد که انتخاب سرمربی تیم ملی تا اواسط تابستان بطول بیانجامد.

بهارستان آنلاین – تاریخ اردوی بعدی تیم ملی چه زمانی می باشد ؟ و آیا مربی تیم ملی ایران مشخص شد ؟ بیست و هفتم اسفند تا ششم سال جدید یعنی نود و هشت روز فیفا دی می باشد و قرار بود با مشخص شدن سکاندار تیم ملی ایران در تورنمنت چهارجانبه چین شرکت کند که بدلیل بی برنامگی فدراسیون فوتبال تیم ملی این بازی ها را از دست داد.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ بهد از ناکامی بزرگ ایران در جام ملت های آسیا و خداحافظی کارلوس کی روش از تیم ملی قرار بود تا ایران با سرمربی موقت پا در این تورنمنت چهارجانبه بگذارد که این امر میسر نشد .

این در حالی است که پس از آنکه روابط عمومی فدراسیون فوتبال از مذاکره با زیدان ، مورینیو و کلیزمن برای سکانداری تیم ملی خبر داد اگر چه این نام ها سوژه ای طنز برای فضای مجازی شد اما هروه رنار بیشتر از هر کس خود را به نیمکت تیم ملی نزدیک کرد .

اما به نظر می رسد که مهمترین تورنمنت پیش روی تیم ملی ایران بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 باشد و این در حالی است که امکان دارد به دلیل مشکلات مالی فدراسیون فوتبال تیم ملی نتواند در یک یا دو فیفا دی بعدی هم حضور داشته باشد که این می تواند جایگاه ایران را در رتبه بندی فیفا دچار تزلزل نماید و حتی چشم بادامی های ژاپن بتوانند جایگاه نخست ایران را در آسیا تصاحب نمایند.
با این حال به نظر می رسد که انتخاب سرمربی تیم ملی تا شهریور امسال به طول بکشد اما امیدوار هستیم فدراسیون با انتخاب شایسته ای دیگر بتواند خلل کی روش در تیم ملی حفظ نماید تا ایران همچنان در رتبه اول آسیا حضوری شایسته داشته باشد.

انتهای پیام /17

  • نویسنده : سالار