منافع ملی برای ما اهمیت دارد ؛ شعار مهم نیست/ فردا اگر به مشکل بانکی خوردیم مردم نگویند دولت ناکارآمد بود
منافع ملی برای ما اهمیت دارد ؛ شعار مهم نیست/ فردا اگر به مشکل بانکی خوردیم مردم نگویند دولت ناکارآمد بود
ما باید منافع ملی و زندگی مردم را تضمین کنیم تا در اینده تاریخ نسبت به ما درست قضاوت نماید.

بهارستان آنلاین – دکتر حسن روحانی امروز با تاکید بر اینکه باید روابط بانکی را با دنیا توسعه دهیم ؛ گفت : این روابط بدون تصویب دو لایحه ای که در مجمع تشخیص مصلحت نظام باقی مانده است ، به راه نمی افتد و دچار مشکل می شویم .

به گزارش بهارستان انلاین ، رئیس جمهور روحانی در جلسه امروز هیئت دولت با بیان اینکه به خاطر بحث های جزیی و منافع بسیار ناچیز ، منافع بسیار کلان را از دست می دهیم ، خاطرنشان کرد : این معامله خسارت بار است که ارزنی را بگیرید و کوهی را از دست بدهید ؛ امروز داریم ارزن می گیریم و کوه منافع ملی را می دهیم.

دکتر روحانی با تاکید بر اینکه اگر فردا روابط بانکی ما با دنیا مشکل شد ، مردم نگویند دولت ناکارامد است ؛ تصریح نمود : دولت کارآمد است ؛ چراکه به موقع لوایح تهیه و به مجلس فرستاده شده است و خوشبختانه مجلس نیز همکاری کرده و مجلس و دولت در این زمینه سرافراز هستند ؛ اما در عین حال مردم توقعاتی دارند که همه نهادها و بخش ها باید در این زمینه تلاش کنند .

رئیس جمهور روحانی در پایان اظهار داشت : منافع ملی برای ما اهمیت دارد ؛ شعار مهم نیست ؛ ما باید منافع ملی و زندگی مردم را تضمین کنیم تا در اینده تاریخ نسبت به ما درست قضاوت نماید.

انتهای پیام /230