مهاجم استقلال مصدوم شد
مهاجم استقلال مصدوم شد

بهارستان آنلاین –  مهاجم تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ 2 هفته از تمرینات آبی پوشان دور خواهد بود. به گزارش بهارستان آنلاین ، شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت در تمرینات یکی دو روز اخیر این تیم حضور نداشته است. دکتر کاوه ستوده در خصوص آخرین شرایط دیاباته […]

بهارستان آنلاین –  مهاجم تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ 2 هفته از تمرینات آبی پوشان دور خواهد بود.

به گزارش بهارستان آنلاین ، شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت در تمرینات یکی دو روز اخیر این تیم حضور نداشته است.

دکتر کاوه ستوده در خصوص آخرین شرایط دیاباته گفت: بعد از بررسی MRI مشخص شد این بازیکن از ناحیه عضله همسترینگ دچار مصدومیت شده که البته این آسیب دیدگی چندان جدی نیست. با این حال این بازیکن باید دو هفته تحت درمان قرار بگیرد و روند درمانی او در کلینیک استقلال و زیر نظر کادر پزشکی انجام خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به وضعیت سایر بازیکنان گفت: رضاوند و سجاد آقایی با برطرف شدن مصدومیتشان در تمرینات حضور دارند.

با شرایط دیاباته و اینکه مشخص نیست لیگ چه زمانی آغاز می‌شود این بازیکن فعلا به روند درمان خود ادامه خواهد شد اما شاید در صورت برگزاری مسابقات تا اواخر مرداد ماه این بازیکن دیدار اول تیمش را در لیگ از دست بدهد.

انتهای پیام/439