مهندس علی کیهانیان : دو دستگی آفت نظام است
مهندس علی کیهانیان : دو دستگی آفت نظام است
اگر از مسئولی که در حال حاضر در راس امور قرار دارد بپرسید که خانواده شما کجا هستند ؟ در می یابید که خانواده آنها در آمریکا هستند.

بهارستان آنلاین – مهندس علی گیهانیان دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در برنامه گفتگوی سیاسی با موضوع دشمن شناسی انطباقی ، حکومت علوی و نظام اسلامی با توجه به پیشرفت های عظیم گفتمان امام و انقلاب گفت : امام خامنه ای هفت محور ااصلی را در رفتارها و برخورد امام خمینی (ره) به عنوان الگوی رفتاری در رابطه با هدایت سکان انقلاب مطرح می کنند که آن هفت مورد عبارتند از : برخورد شجاعانه و فعال با دشمنان ، پرهیز از هیجان زدگی ناشی از احساسات و خالی از عقلانیت ، همواره اولویت ها را رعایت کردن ، اعتماد به توانایی های مردم به ویژه جوانان و خوشبینی به ملت ایران که رکن اساسی و محور حرکت امام بود بی اعتمادی و بد بینی به دشمن ، همبستگی و اتحاد ملت ، مزدور دانستن هر گونه دو دستگی و دو قطبی سازی در جامعه .

به گزارش بهارستان آنلاین ، مهندس علی کیهانیان با تاکید بر اینکه هر کسی که تشویق به دو دستگی و دو قطبی شدن جامعه می کند قطعا از دشمنان ما به شمار می آیند خاطر نشان کرد: دو دستگی آفت نظام است  و آنچه در این زمینه در این مقطع از حیات انقلاب باید مورد توجه قرار گیرد آفات و آسیب هایی است که انقلاب را تهدید می کند البته مقوله آسیب شناسی مقوله جدیدی نیست و همواره به صورت ضمنی و صریح در بیانات امام خامنه ای مطرح شده است اما با این وجود با تحولات و فراز و فرودها در مسیر انقلاب ضرورت توجه به مباحث آسیب شناسی بیشتر احساس می شود  .

دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در ادامه افزود : اما در دنیای کنونی بعد از فروپاشی شوروی سابق ، در واقع دنیا به سمت تک قطبی شدن حرکت کرد و اندیشکده های آمریکایی سلطه گر می خواهند دنیا را با توسل به سلطه جهانی رهبری نمایند و دنیا را به مثابه یک بدن می بینند که مغز متفکر آن ایالات متحده آمریکاست و و قلب و عروق حیاتی این بدن کشورهای هم پیمان خودش مانند اتحادیه اروپا و دیگر کشورها هستند و در واقع شریان های این بدن فضاهای مجازی و ارتباطات الکترونیکی و معادلات اقتصادی است که در دنیا بر مبنای دلار شکل می گیرد و سود آن به جیب آمریکا می رسد .

علی کیهانیان افزود : از طرفی در صدر اسلام چهار دشمن اساسی مطرح شده است که یکی از آن چهار گروه دشمنی که مطرح است ، بحث منافقین و صهیونیست که قشری از یهودیان هستند ، مطرح شده که آنرا غده سرطانی برای دنیای بشریت عنوان کردند و پس از آن کافرین و مشرکین . این چهار دشمن اصلی در دنیای امروز به این شکل مطرح است ، مغز متفکری که اشاره شد و تئوریزه کردن کل دنیای امروزی که می خواهد تحت سلطه آمریکا باشد و در این میان کشورهایی همچون ایران قصد دارد در برابر این سلطه بایستد.

وی با بیان اینکه ایران با شعار استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی ظهور می کند خاطر نشان کرد : به عبارتی استقلالی که ایستادن بر روی پاهای خودش باشد ، آزادی که بر اساس فقاهت دینی ، قواعد و سنن خودش می خواهد زندگی کند و جمهوری اسلامی که هم جمهوریت دارد و هم اسلامیت ، یعنی اسلامیتش بر مبنای مقبولیت مردمی است و جمهوریتش بر اساس مقبولات شرعی است هم تکیه به دین دارد و هم رای مردم.

دبیر کل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در پایان گفت : بنابراین بر مبنای ملت ، حکومت و حاکمیت می خواهد تمام قد در برابر سلطه بایستد آیا عموم مردم و حکومتیان این مهم را به عینه باور دارند ؟ قطعا این طور نمی باشد حال باید پرسید چرا باور ندارند؟ زیرا از عملکردهایشان مشخص می شود و رهبری به عینه می گویند که هنوز هم این سه گروه در بدنه مردم و حکومت وجود دارند . اگر از مسئولی که در حال حاضر در راس امور قرار دارد بپرسید که خانواده شما کجا هستند ؟ در می یابید که خانواده آنها در آمریکا هستند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان