میوه استقامت خیلی ارزان‌تر از سازش است
میوه استقامت خیلی ارزان‌تر از سازش است
عده‌ای هستند که وقتی مردم مشغول ظواهر هستند نگاه حکیمانه دارند و اعماق را مشاهده می کنند و وقتی که عموم مردم به مسائل روزمره مشغولند به دوردست‌ها می‌اندیشند.

بهارستان آنلاین – عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نتیجه سازش از دست دادن همه چیز است و حاصل استقامت حساب شده میوه‌های بسیار پربار است.

به گزارش بهارستان آنلاین ، محمدحسین صفار هرندی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی که در سرای محله سعادت آباد برگزار شد، اظهار کرد: عده‌ای هستند که وقتی مردم مشغول ظواهر هستند نگاه حکیمانه دارند و اعماق را مشاهده می کنند و وقتی که عموم مردم به مسائل روزمره مشغولند به دوردست‌ها می‌اندیشند.

وی تأکید کرد: آنچه در هشت ماه فتنه ۸۸ اتفاق افتاد هنرمندی مردی بود که دست افتادگان را گرفته بود و آنها را پا به پا به مسیر مستقیم هدایت می کرد و هنر امام جامعه ما این بود که با وجود همه خطراتی که جامعه را محاصره کرد ایشان از چیزی که آن را حق می‌دانست عبور نکرد و این حق جایی استحکام در برابر خطاکاران و جایی ملاحظه آن خطاکاران بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: آقایانی که به ظواهر بسنده می‌کنند موضع‌شان لغزان است؛ این آقایان که مقدرات کشور را در بخش اجرا در دست گرفته‌اند از همان روز اول رو به سست کردن ریشه‌های گذشته کردند.

وی افزود: چه نیازی بود که وقتی می‌خواهید ضرورت مذاکره با دشمن را به مردم بقبولانید از کربلا و عاشورا مایه بگذارید؟

صفارهرندی با بیان اینکه اقتصاد ما بند به بیرون نیست و توانست از برخی از آثار سو در امان بماند، گفت: آقایان ظواهر را می‌بینند و مقحور می‌شوند و برداشت غلط و ظاهر بین دارند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نطام با تاکید بر اینکه میوه استقامت خیلی ارزان‌تر از سازش است، افزود: نتیجه سازش از دست دادن همه چیز است و حاصل استقامت حساب شده میوه های پربار است.

انتهای پیام/842