نمایندگان مجلس علاوه بر وضع قوانین موجود باید پیگیر حل مشکلات مردم نیز باشند
نمایندگان مجلس علاوه بر وضع قوانین موجود باید پیگیر حل مشکلات مردم نیز باشند

بهارستان آنلاین – عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : مجلس باید علاوه بر انقلابی بودن، کارآمد باشد والا به انقلاب آسیب خواهد رساندمردمی بودن بسیار مهم است. به گزارش بهارستان آنلاین ، محمد باقر قالیباف شامگاه یک شنبه در جمع مردم چناران با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در دوم […]

بهارستان آنلاین – عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : مجلس باید علاوه بر انقلابی بودن، کارآمد باشد والا به انقلاب آسیب خواهد رساندمردمی بودن بسیار مهم است.

به گزارش بهارستان آنلاین ، محمد باقر قالیباف شامگاه یک شنبه در جمع مردم چناران با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در دوم اسفند سال جاری باید مجلس یازدهم را که عصاره فضائل این ملت است، شکل دهیم و انتخاب مردم می‌تواند آینده این کشور را رقم بزند، مردم این توقع را دارند که نمایندگان مجلس علاوه بر وضع قوانین موجود، پیگیر حل مشکلات مردم حوزه انتخابیه نیز باشند.

وی آگاه بودن نماینده از وظایف ملی و بین‌المللی را بسیار مهم و ضروری دانست و اظهار کرد: نمایندگان مجلس آینده باید پیگیر حفظ جایگاه ارزش پول ملی و ارتباط موثر با سایر کشورها در سیاست خارجی باشند.

وقت آن رسیده جوانان پا به عرصه انتخابات بگذارند

در ادامه این همایش نیز محمد دهقان گفت: روزی که انتخابات دوره اول تمام شد، مردم در مسجد جامع شهر طرقبه جمع شده بودند و به رسم معمول تبریک می‌گفتند؛ آن روز خدمت آن عزیزان گفتم اگر در پایان توانستم حرمت رأی شما را نگه دارم و سالم از میدان بیرون بیام باید به من تبریک بگویید.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی افزود: در این سال‌ها و در دولت‌های گذشته و دولت فعلی سعی کردم تفکر انقلابی را نمایندگی کنم.

وی اظهار کرد: در تمام دولت‌ها به‌دنبال همان تفکر انقلابی بودم، در همین دولت آقای روحانی نیز بعضی وقت‌ها بوده برنامه‌های کاری و شخصی را تغییر دادم تا وزرای خوب پیشنهادی آقای روحانی رأی بیاورند.

انتهای پیام /455