نهادینه کردن مطالبات مردم با احصای خلاهای قانونی بخشی از ماموریت‌های جمعیت حامیان انقلاب اسلامی است
نهادینه کردن مطالبات مردم با احصای خلاهای قانونی بخشی از ماموریت‌های جمعیت حامیان انقلاب اسلامی است
دبیران جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در ۳۱ استان و ۴۰۰ شهرستان کشور دارای ساختار و مجوز فعالیت است و دبیران آن منصوب شده‌اند.

دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی گفت: اکنون این تشکل در ۳۱ استان و ۴۰۰ شهرستان کشور دارای ساختار و مجوز فعالیت است و دبیران آن منصوب شده‌اند.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛ دکتر علی کیهانیان در جریان سفر به مازندران و دیدار با برخی مسوولان استان افزود: ضرورت ایجاد تشکلی ساختارمند بر اساس اصل ۲۶ قانون اساسی، در حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی، ما را بر آن داشت تا سه هدف اساسی را تعیین و ماموریت‌های خود را براساس آن تعریف کنیم.

وی ادامه داد: احیای آرمان‌های انقلاب اسلامی بر مبنای فرمایش های امامین انقلاب، احیای فرهنگ پاسخگویی مسوولان در حوزه های محلی، ملی و بین المللی و نهادینه کردن مطالبات مردم با احصای خلاهای قانونی و نیازهای مختلف مردم بخشی از ماموریت‌های جمعیت حامیان انقلاب اسلامی است.

دبیران جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در ۴۰۰ شهرستان کشور منصوب شده‌اند

دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی گفت: در همین راستا اقدام به جذب، سازماندهی و کادرسازی در سطوح استان، شهرستان، شهر و بخش و مناطق شهرداری شد.

کیهانیان بیان کرد: در سطح استانی معاونان مترادف هیات دولت و کارگروه‌ها مترادف کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی غیر از کمیسیون‌های اصل ۹۰، آیین نامه داخلی و تلفیق در نظر گرفته شده است. 

دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی در جریان سفر به مازندران با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، امام جمعه آمل، فرماندار و امام جمعه فریدونکنار، امام جمعه دابودشت و رییس حوزه علمیه امام حسن مجتبی(ع) دیدار و گفت و گو کرد.

انتهای پیام/6173

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین