نیاز به وجود قانون در فضای مجازی بیش از پیش احساس می‌شود
نیاز به وجود قانون در فضای مجازی بیش از پیش احساس می‌شود
موضوع طرح صیانت در نهایت باید به یک نتیجه مشخص برسد و کمیسیون فرهنگی و کمیسیون مشترک این آمادگی را دارند که این موضوع را به سرانجام برسانند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه فرایندی که پیش از این در خصوص طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی طی شد، قانونی نبود. گفت: قرار بر این شده است که خود هیات رئیسه مجلس این موضوع را تدبیر کند.


به گزارش جامعه خبری «بهاستان آنلاین» ؛ سید علی یزدی خواه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ، درباره آخرین اخبار از روند بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی اظهارکرد: جلسه رئیس مجلس با برخی از اعضای کمیسیون مشترک طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی برگزار شد ولی اطلاعی از خروجی جلسه ندارم.

وی افزود: قرار بر این شده است که خود هیات رئیسه مجلس این موضوع را تدبیر کند. با این حال اما فرایندی که پیش از این در خصوص طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی طی شد، قانونی نبود.

یزدی خواه گفت: موضوع طرح صیانت در نهایت باید به یک نتیجه مشخص برسد و کمیسیون فرهنگی و کمیسیون مشترک این آمادگی را دارند که این موضوع را به سرانجام برسانند. هرچقدر که می‌گذرد، نیاز به وجود قانون در فضای مجازی بیش از پیش احساس می‌شود.

انتهای پیام/5653