هدف نهایی ما نابودی رژیم  غاصب صهیونیستی است
هدف نهایی ما نابودی رژیم  غاصب صهیونیستی است

امروز بزرگترین تهدید از جانب رژیم غاصب اسرائیل و امریکا متوجه امت اسلامی است که می خواهند با فاصله انداختن بین شیعه و سنی به اهداف ننگین خود برسند.

نماینده جنبش حماس در تهران با بیان اینکه مردم فلسطین دوست دارند با  مسلمانان و دوستداران آزادبخش دنیا زندگی کنند و این مسئله احساساتی نیست بلکه یک مسئله اعتقادی است؛ خاطرنشان کرد:  اگر ایرانیان شیعه هستند و فلسطینیان اهل تسنن، این موضوع _تفاوت مذهبی _ چیز مهمی نیست.

خالد القدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» با تاکید بر اینکه ارتباط ما با جمهوری اسلامی ایران و امت اسلام، نه فقط ارتباط اعتقادی _ مذهبی است بلکه اعتقاد در راه، مسیر و فکر است ؛ اظهار کرد: هدف نهایی ما مواجهه با نیروهای استکباری  و نابودی رژیم  غاصب صهیونیستی است و اکنون در این معادله بیشتر کشور های مسلمان در جهان اسلام و نیز در کل جهان یاری رسان ملت فلسطین هستند.

وی با بیان اینکه مردم فلسطین، ملت ایران را دوست خود می بینند؛تصزیح نمود: الحمدلله بعد از ۴۴ سال که از انقلاب اسلامی گذشته است، هر سال ارتباط بین ما و مردم ایران بیشتر می‌شود اما به تازگی دیده‌ام که می‌گویند ایرانیان، فلسطینیان را دوست ندارند و یا ایرانیان نمی خواهند به فلسطین کمک کنند. اینها همگی دروغ است و من به صورت آکادمیک می گویم.

نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در تهران در ادامه گفت : در فلسطین، افراد بسیار زیادی از محبین اهل بیت(ع) وجود دارند که در غزوه پیرو مذهب شافعی هستند، همینطور در مزار ابوذر و کرانه باختری و اسامی آنها مزین به نام امامان و ائمه اطهار  مانند علی، حسین، حسن، فاطمه، زهرا، عمار و … است.

خالد القدومی با بیان اینکه رژیم  غاصب و کودک کش اسرائیل و آمریکا بزرگترین تهدید برای فلسطین و جبهه مقاومت به شمار می آیند؛ اظهارکرد: امروز تهدیدی وجود ندارد و بیشترین تهدید از جانب این دو کشور این است که می خواهند بین شیعه و سنی فاصله بیاندازند لذا نباید مسئله مذهبی و تفاوت مذهبی وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه در بعضی از نانوایی ها، بین رانندگان تاکسی و مردم در خیابان ها  چیزهایی بیان می شود مبنی بر اینکه  اول خودمان نیاز داریم و به قول شما ایرانیان “چراغی که به خانه رواست، به مسجد حرام است!” این مختص ایرانیان نیست و کل انسانیت این را متذکر می‌شود؛ گفت : بنده خودم دیده ام. ۱۲ سال است که ساکن ایران هستم. همه محب و عاشق فلسطین هستند و در غزه یا کرانه باختری، کودکان عاشق شهید سلیمانی هستند. لذا این مسائل که باعث فتنه و تفرقه می شود را نباید به کار برد چون خون شهدا و در راس همه شهید سلیمانی به هدر نمی رود.‌ ما ملت امام حسینیم، ما ملت شهادتیم، قدس و مقاومت پیروز است.

انتهای پیام/6501

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین