هدف گذاری قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کمک به رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و اشتغال پایدار در سطح کشور است
هدف گذاری قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کمک به رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و اشتغال پایدار در سطح کشور است
هدف گذاری این قرارگاه  برای حضور و کمک به شرکت ها و واحدهای تولیدی در سطح کشور است که با مشکلات و موانع متعدد مواجه شداند .

بهارستان آنلاین –  مدیر اقتصادی قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت در دیدار با با هیئت مدیره و کار گروه اقتصادی چابهار که با هدف رفع موانع تولید و احداث خط جدید تولید برگزار گردید ؛ گفت :  هدف از این دیدار را رفع موانع تولید در کارخانه چابهار امروز است.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛  محسن امرایی مدیر اقتصادی قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت ضمن تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در جهت محرومیت زدایی در مناطق محروم کارخانه تن ماهی چابهارو اشتغال زایی جوانان؛ تاکید کرد : هدف گذاری این قرارگاه در جهت کمک به رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و اشتغال پایدار در سطح کشور و آمادگی این قرارگاه  برای حضور در شرکت ها و واحدهای تولیدی  است که با مشکلات و موانع متعدد مواجه شداند .

 

محسن امرایی درادامه با بررسی توان و ظرفیت این کارخانه و حضور جوانان متخصص و هیئت مدیره با تجربه ابراز امیداری نمود با رفع موانع و مشکلات با همکاری قرارگاه شاهد تولیدات متنوع و با کیفیت باشیم.

درادامه مدیر قرارگاه ملی جهادی بابیان مزیت های این کارخانه و همجواری آن با اسکله صیادی را یکی از مزیت های این کارخانه برشمرد وگفت : این مسئله می تواند برکیفیت محصولات کارخانه تاثیر بسزایی داشته باشد.

درادامه جلسه اعضا هیئت مدیره نظرات خودرا پیرامون رفع موانع و مشکلات بیان نمودنددر نهایت تصمیماتی در جهت رفع مشکلات اتخاذ گردید.

کارخانه تن ماهی چابهار با اشتغال ۸۰ نفر از جوانان بومی منطقه و تولید محصولات تن ماهی در سه برند چابهار اصل ، صدف چابهار و زیبا تن در اوزان ۱۲۰ کرمی ، ۱۵۰ گرمی و ۱۸۰ گرمی با طعم های متنوع و استفاده از ماهی هوور و گیدر با نام تجاری چابهار مشغول به فعالیت می باشد.

انتهای پیام/2705

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین