هروه رنار گزینه اصلی تیم ملی ایران
هروه رنار گزینه اصلی تیم ملی ایران
نام هروه رنار هر ورز در نشریات ورزشی بیشتر تکرار می شود و با توجه با اینکه بیشتر این نشریات تاملات خوبی با فدراسیون فوتبال دارند لذا می توانیم این مربی 50 ساله فرانسوی را اولین گزینه اصلی تیم ملی بشمار اوریم.

بهارستان آنلاین – چند روزی است که با از هروه رنار به عنوان گزینه اصلی تیم ملی و جایگزین کارلوس کی روش رمربی اسبق تیم ملی در رسانه های ورزشی یاد می شود.

به گزارش بهارستان آنلاین – هرجند رنار در بازی های جام ملت های آسیا در بازی ایران و ژاپن از نزدیک عملکرد تیم ملی ایران را زیر نظر داشت و نکاتی را بروی کاغذ می نوشت اما او در برخی بازی های تیم های دیگر از جمله امارات هم حاضر بود .

کارنامه هروه رنار در آفریقا دو قهرمانی با تیم های زامبیا و ساحل آج و اینک مراکش که اگر به این هدف دست پیدا نماید تنها مربیی خواهد بود که با سه تیم متفاوت توانسته است جام قهرمانی را در قاره آفریقا تصاحب نماید.
البته بیشتر هواداران تیم ملی ایران این مربی صاحب نام را می شناسند چراکه در جام جهانی ایران همگروه تیم ملی مراکش بود و توانست این تیم را با یک گل شکست دهد .

نکته قابل تامل دیگر این است که با وجود تایید برخی از نزدیکان رئیس فدراسیون فوتبال و عدم تکذیب خود مهدی تاج برای سپردن سکان تیم ملی به این سرمربی فرانسوی اما فاکس اسپرت آسیا از او به عنوان گزینه اصلی تیم ملی امارات نام برده است.

باید به انتظار بنشینیم و ببینیم آیا به گفته مهدی تاج در فیفادی بعدی او سکان تیم ملی ایران را بعهده می گیرد هرچند که در فیفا دی بعدی هروه رنار نمی تواند در ایران باشد چون تا تیر ماه درگیر مسابقات جام ملت های آفریقا خواهد بود .

انتهای پیام /4

  • نویسنده : سالار
  • منبع خبر : بهارستان آنلاین