هر مسئولی در رفع مشکلات مردم سستی و کوتاهی کند بطور جد و ‌تمام قد مقابل او خواهم ایستاد
هر مسئولی در رفع مشکلات مردم سستی و کوتاهی کند بطور جد و ‌تمام قد مقابل او خواهم ایستاد
اقدار جمهوری اسلامی امروز به جایی رسیده است که نفتکش های ما با صلابت در مقابل چشم همه زورگویان بنزین صادر می‌کنند و امروز باید این اقتدار در درون هم حکم فرما شود و مشکلات سریعا و فورا با روحیه جهادی برای کاهش رنج مردم رفع شود.

بهارستان آنلاین – رضایی، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکلات عشایر و کشاورزان قائل به الگوی مرکزنشینان نخواهیم بود و از برکات این سفر احصاء این مشکلات از نزدیک است.
به گزارش بهارستان آنلاین ؛دکتر ابراهیم رضایی در نشست شورای اداری بخش ارم با قدردانی از مردم و مسئولان بخش ارم، اظهار داشت: طبق وعده‌های زمان انتخابات، خود را ملزم به سرزدن به نقاط مختلف شهرستان می دانم و از نزدیک شنونده مشکلات مردم خواهم بود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هر مسئولی در رفع مشکلات مردم سستی و کوتاهی کند بطور جد و ‌تمام قد مقابل او خواهم ایستاد و از هر مدیری که به مردم خدمت کند، حمایت خواهم کرد.

وی خاطرنشان کرد: اقدار جمهوری اسلامی امروز به جایی رسیده است که نفتکش های ما با صلابت در مقابل چشم همه زورگویان بنزین صادر می‌کنند و این تحقق تفکر امام است که فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی تواند کند.

وی دامه داد: امروزه این اقتدار باید در درون هم حکم فرما شود که اگر مشکلی در جایی بوجود آمد سریعا و فورا و با روحیه جهادی آن مشکل برای کاهش رنج مردم رفع شود.ت

رضایی افزود: این تفکر انقلابی و جهادی نه تنها در خارج از کشور، بلکه در داخل کشور هم باید حاکم شود و مشکلات نباید برای مردم رنج و سختی ایجاد کنند.

وی گفت: به عنوان وکیل و نماینده شما قول می دهم تا آخر در کنار شما برای پیگیری مشکلات خواهم ایستاد. در صدر مشکلات این بخش، موضوع تعریض و ترمیم جاده ارم است که همه تلاشمان را برای حل آن بکار خواهیم بست.

وی با بیان اینکه کشاورزی بخش ارم یک فرصت برای کشور و استان و تجلی اقتصاد مقاومتی است افزود: با دعوت از مدیران اجرایی در جمع مردم حضور خواهیم یافت و از نزدیک پیگیر مشکلات خواهیم بود.

انتهای پیام/1384