همراهی پایداری ها با جبهه مردمی نیروهای انقلاب / معرفی دو یا سه‌چهره شاخص به عنوان سرلیست اصولگرایان
همراهی پایداری ها با جبهه مردمی نیروهای انقلاب / معرفی دو یا سه‌چهره شاخص به عنوان سرلیست اصولگرایان
پایداری هم جزوی از نیروهای انقلاب محسوب می‌شود. جبهه پایداری یا با هماهنگی دیگر نیروهای انقلاب لیست می‌دهد یا لیستشان نزدیک به لیست آنها خواهد بود اما به نظر می‌رسد که نیروهای پایداری در نهایت دیگر اصولگرایان را همراهی کنند.

بهارستان آنلاین – سید محمدرضا میرتاج‌الدینی گفت: جبهه پایداری یا با هماهنگی دیگر نیروهای انقلاب لیست می‌دهد یا لیستشان نزدیک به لیست آنها خواهد بود اما به نظر می‌رسد که نیروهای پایداری در نهایت دیگر اصولگرایان را همراهی کنند

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ حدس و گمان ها از حضور چهره های صاحب نام اصولگرایان در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی اگرچه هنوز به واقعیت نزدیک نشده است اما به نظر می رسد که فعلا حضور این نیروها قطعی به نظر می آید اما اینکه سعید جلیلی که عضو جبهه پایداری است در قالب لیست اصولگرایان وارد صحنه انتخابات می شود یا اینکه جبهه پایداری جدا از لیست نیروهای اصولگرایان اقدام به ارائه لیست جداگانه ای می کند هنوز در حاله ای از ابهام قرار دارد اما صحبت های افراد شاخص اصولگرایان نشان می دهد اصولگرایان هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده اند حال اینکه چقدر ائتلاف سعید جلیلی با جبهه نیروهای انقلاب جدی به نظر می آید و اینکه نیروهای انقلاب تا چه اندازه با ریاست وی بر قوه مقننه موافق هستند سئوالاتی است که با نزدیک شدن به تاریخ انتخابات محرزتر می شود ؟

میرتاج‌الدینی با بیان اینکه اگر سعید جلیلی به میدان بیاید نیروهای اصولگرا از او حمایت می‌کنند؛ گفت: در میان نیروهای انقلاب هیچگونه تنازعی وجود ندارد و هر کدام از شخصیت‌های انقلابی اعم از آقای جلیلی یا آقای حداد به صحنه بیایند منشأ خیر است و باعث نگرانی نخواهد بود و بی‌تردید نیروهای جبهه انقلاب از آنها حمایت می‌کنند. البته آقای جلیلی به طور رسمی عضو نیروهای پایداری نیست و پایداری هم جزوی از نیروهای انقلاب محسوب می‌شود. جبهه پایداری یا با هماهنگی دیگر نیروهای انقلاب لیست می‌دهد یا لیستشان نزدیک به لیست آنها خواهد بود اما به نظر می‌رسد که نیروهای پایداری در نهایت دیگر اصولگرایان را همراهی کنند. آقای جلیلی هم دارای روحیه همسویی است و در صورتی که به میدان انتخابات وارد شود، با دیگر نیروهای انقلابی به مشکل برنخواهند خورد».

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب درباره سرلیستی اصولگرایان اظهار کرد: در این دوره از انتخابات احتمالا یک سرلیست وجود نخواهد داشت بلکه اصولگرایان دو یا سه‌چهره شاخص را به عنوان سرلیست انتخاباتی خود معرفی می‌کنند. البته هنوز تصمیم قطعی درباره این موضوع گرفته نشده است

انتهای پیام / 677