واکنش برخی از رسانه های داخلی به پوشش دکتر احمدی نژاد در شب تاسوعای حسینی
واکنش برخی از رسانه های داخلی به پوشش دکتر احمدی نژاد در شب تاسوعای حسینی
چرا برخی از رسانه ها اینگونه وانمود می نمایند که دکتر احمدی نژاد همچنان به پوشیدن پیراهن مشکی برای عزاداری سیدالشهدا (ع) اعتقادی ندارد.

تصاویر منتشر شده از حضور دکترمحمود احمدی نژاد در در مراسم شب تاسوعای حسینی در میدان ٧٢ نارمک و انداختن عکس یادگاری با مردم به خوبی نشان می‌دهد که وی  همچنان چهره محبوبی در نزد مردم عزیز کشورمان است .
به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛  برخی از رسانه های داخلی  با چرایی اینکه دکتر محمود احمدی نژاد  در ایام حضورش در شهرداری تهران و همچنین سال‌های اول ریاست جمهوری همواره در مراسم‌های عزاداری بزرگ شرکت کرده و پیراهن مشکی به تن می‌کرد، پس چرا بعد از مدتی دچار تغییر شد؟

 

این رسانه ها تا جایی به این تغییرات پرداخته اند که چرا وی از پوشیدن پیراهن مشکی و لباس عزا در ایام محرم خودداری می کند و در  بیشتر مراسمات لباس سفید بر تن دارد؟ تا جایی که در آذرماه سال ۹۰، گروهی از جوانان به نمایندگی از عزاداران حسینی، یک عدد پیراهن مشکی خریداری کرده و به نهاد ریاست جمهوری ارسال کردند تا رئیس جمهور وقت در ایام عزای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از آن استفاده کند.

اینک با گذشت ۱۰ سال از آن روزها، تصاویر منتشر شده از حضور احمدی نژاد در تکیه‌های محلی و انداختن عکس یادگاری با مردم به خوبی نشان می‌دهد که او
حتی در شب تاسوعا!

انتهای پیام/5666