واکنش برخی چهره های اصلاح طلب به مواضع آقای باهنر درباره انتخابات نوعی فرافکنی است چراکه دوست و دشمن کاملا با مواضع سیاسی وی آشنایی دارند
واکنش برخی چهره های اصلاح طلب به مواضع آقای باهنر درباره انتخابات نوعی فرافکنی است چراکه دوست و دشمن کاملا با مواضع سیاسی وی آشنایی دارند
باهنر معتقد است که باید صدای همه جریان ها شنیده شود و در این ارتباط اصولگرایان و اصلاح طلبان می بایست برای تامین منافع کشور با یکدیگر تعامل داشته باشند.

بهارستان آنلاین – عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب چندی قبل در واکنش به سخنان نصایح گونه محمدرضاباهنر ، سخنان وی را تهدیدی علیه جریان اطلاح طلبی قلمداد کردهو نکته جالب این است که جناب  باهنر اکنون هیچگونه سمت یا پستی در نظام  ندارند که بتواند کسی یا جریانی را تهدید یا تهدیدی را عملی کند!

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ محمدرضا باهنر چندی قبل با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان نباید خود را رقیب نظام قلمداد کنند؛ خاطرنشان کرد:  عده ای در جریان اصلاحات با روی کار آمدن سرکار خانوم آذر منصوری به عنوان رئیس جبهه اصلاحات به فکر تحریم انتخابات هستند بنده جبهه اصلاحات را نصیحت می‌کنم که به صندوق رأی بازگردند. حتی برخی از سران این جبهه به این جمع‌بندی هم رسیدند که تنها راه حیات در عرصه سیاسی صندوق رأی است. با لشکر کشی در خیابان و اغتشاش راه به جایی نمی‌برند،اصلاح طلبان خود را رقیب نظام قلمداد نکنند.

عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب در انتقاد از سخنان محمدرضا باهنر در صفحه شخصی خود نوشت: در کشوری که مردم برای خرید پراید حتی با قیمت نجومی، در صف می‌ایستند، چه بلایی سر انتخابات آورده‌اید که برای رای دادن مردم، کارتان به تهدید کشیده؟ قدری به کیفیت بپردازید. تهدید اثر عکس دارد، کاش این را می‌فهمیدند. راه دیگری هم هست، برای عدم شرکت زندان و جریمه تعیین کنید.

افراد متعددی از جبهه اصلاحات به این سخنان باهنر واکنش نشان دادند و در نهایت آذر منصوری رئیس جبهه اصلاحات هم در صفحه شخصی خود در توییتر خطاب به باهنر نوشت: اگر نگران مشارکت مردم در انتخابات هستید، به جای تعیین تکلیف برای جریان های سیاسی رقیب خود، به دیگران نیز توصیه کنید ‎صندوق رای را به جایگاه واقعی خود که باید تبلور ‎اراده ملت و میزان و مبنا قرار گرفتن رأی همه مردم ایران باشد، برگردانند.

نکته قابل توجه اینجا است که همه طیف های سیاسی اعم از اصولگرا و اصلاح طلب با مواضع سیاسی محمدرضا باهنر کاملا آشنایی دارند لذا گرفتن اینگونه واکنش ها خارج از رسم ادبیات سیاسی بوده و همه دوستان سیاسی می دانند وی همیشه معتقد است که باید صدای همه جریان ها شنیده شود و در این ارتباط اصولگرایان و اصلاح طلبان می بایست برای تامین منافع کشور با یکدیگر تعامل داشته باشند زیرا با کمک یکدیگر می‌توانند کشور را به پیش ببرند.

انتهای پیام/

 

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین