اطلاعات شما درباره لایحه حجاب و عفاف کاملا اشتباه است
اطلاعات شما درباره لایحه حجاب و عفاف کاملا اشتباه است
در هیچ جای لایحه، هیچ نفر و هیچ خانم زیر ۱۸ سالی حتی احضار نخواهد شد.

بهارستان آنلاین-رئیس مجلس شورای اسلامی با رد اظهارات غلامرضا نوری قزلجه نماینده بستان آباد در مجلس مبنی بر اینکه لایحه حجاب و عفاف به حوزه دانش آموزی ورود کرده و می‌تواند مخاطراتی داشته باشد، گفت: این اطلاعات جنابعالی کاملاً اطلاعات غلط و اشتباه است.

به گزارش بهارستان آنلاین؛ دکترمحمدباقر قالیباف در ادامه با تاکید بر اینکه در هیچ کجای لایحه عفاف و حجاب هیچ فردی و هیچ خانم زیر 18 سالی حتی احضار نخواهد شد و به کلانتری برده نمی‌شود؛گفت: اینکه شما می‌گویید باید آنها را از کلانتری جمع کنید، کاملا دروغ محض است.

بنابراین گزارش، در جلسه علنی امروز (یکشنبه 22 مرداد ماه) غلامرضا نوری قزلجه در مخالفت با تقاضای بررسی لایحه حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب به صورت اصل 85 گفت: لایحه مذکور حتی به حوزه دانش آموزی ورود کرده و براساس مفادی از این لایحه اگر یک دانش آموز 10 ساله ای در مدرسه‌ای خلاف این قانون عمل کند، حتما اگر شما صبح دانش آموز خود را به مدرسه فرستاده باشید، شب باید وی را از کلانتری تحویل بگیرید و این می تواند جامعه را بهم بریزد.

لازم به ذکر است که ، بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان برای بررسی لایحه عفاف و حجاب بر اساس اصل 85 قانون اساسی در دستورکار نمایندگان قرار داشت که پس از استماع نظرات موافقان و مخالفان ، نمایندگان با اکثریت آرا با اصل 85 شدن این لایحه موافقت کردند.

انتهای‌ پیام/

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین