واکنش سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از شکست مقابل برزیل
واکنش سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از شکست مقابل برزیل
داوری تاثیری در روند بازی نداشت اما پر اشتباه داوری کرد. به هرحال این اشتباهات در نتیجه بازی اثری نداشت.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از بازی با بزریل گفت: رقابت پایاپای و نزدیکی با برزیل داشتیم اما این تیم با تمام قدرت بازی کرد و در لحظات پایانی پخته‌تر و کم اشتباه‌تر ظاهر شد.

به گزارش جامعه خبری «بهارستان آنلاین» ؛ بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال پس از شکست تیم ملی ایران مقابل برزیل در لیگ ملت‌ها اظهار کرد: بچه ها  بازی خوبی در ست اول و دوم داشتند و خوب جنگیدند. رقابت بسیار نزدیک و  پایاپای ود. تیم برزیل با تمام قدرت بازی کرد و در لحظات پایانی پخته‌تر و کم اشتباه‌تر ظاهر شد. در نتیجه  بازی را به نفع خود تمام کرد.

عطایی در ادامه افزود: در ست سوم متاسفانه بچه ها به لحاظ ذهنی تحلیل رفتند و به‌رغم همه تلاشی که برای کاهش اشتباهات فردی‌شان داشتیم، خطاها باعث شد، بازی به نفع برزیل به پایان برسد. باید بازی امروز را فراموش کنیم همان طور که بازی دیروز را فراموش کردیم، باید تیم را برای بازی بعدی آماده کنیم.

وی  درباره داوری این مسابقه هم توضیح داد: داوری تاثیری در روند بازی نداشت اما پر اشتباه داوری کرد. به هرحال این اشتباهات در نتیجه بازی اثری نداشت.

عطایی در پایان خاطرنشان کرد: تمام انرژی خود را برای مسابقه با کانادا خواهیم گذاشت. این تیم امروز بازی خوبی با صربستان داشت و سعی می‌کنیم در رقابت با این تیم بازی خوبی ارائه دهیم که باعث کسب نتیجه برای تیم ایران شود.

انتهای پیام/5364

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین