وجب به وجب خاک خاورمیانه برای آمریکایی ها نا امن خواهد شد
وجب به وجب خاک خاورمیانه برای آمریکایی ها نا امن خواهد شد
این حرکت خباثت آمیز آمریکا به همه دنیا نشان داد که تروریسم دولتی ریشه در رژیم های آمریکا و صهیونیست دارد و آنها بدون در نظر گرفتن هیچ قانون بین اللملی اقدام به اقدامات خباثت آمیزی مثل شهادت سردار سلیمانی کرده اند.

بهارستان آنلاین – محمد جواد جمالی نوبندگانی گفت: تروریست های آمریکایی بدون در نظر گرفتن هیچ قانون بین اللملی اقدام به اقدامات خباثت آمیزی مثل شهادت سردار سلیمانی کرده اند.

به گزارش بهارستان انلاین ؛ محمد جواد جمالی نوبندگانی دبیر کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با یکی از خبرگزاری های داخلی، با اشاره به شهادت سردار سپهبد سلیمانی، اظهار داشت: آمریکایی ها نشان دادند که نه تنها ضد تروریسم نیستند بلکه با ترور بزرگترین و مهم تریم عامل سرکوب تروریسم در منطقه بخصوص داعش، سردسته تروریست ها هستند.

وی ادامه داد: آمریکایی ها مدافع گروه های داعش و النصره در منطقه هستند لذا با شهادت سردار سپهبد سلیمانی می خواستند نوعی دلگرمی برای تروریست ها در منطقه ایجاد کنند.

دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: این حرکت خباثت آمیز آمریکا به همه دنیا نشان داد که تروریسم دولتی ریشه در رژیم های آمریکا و صهیونیست دارد و آنها بدون در نظر گرفتن هیچ قانون بین اللملی اقدام به اقدامات خباثت آمیزی مثل شهادت سردار سلیمانی کرده اند.

جمالی نوبندگانی گفت: همانطور که آمریکایی ها نتوانستند با به شهادت رساندن فرماندهان حزب الله و حماس به آرزوی پلید خود برسند، قطعا با شهادت سردار سلیمانی نیز این آرزو را به گور خواهند برد.

وی تصریح کرد: منطقه آتشی شعله ور تر برای نیروهای تروریست آمریکایی خواهد بود و وجب به وجب خاک خاورمیانه برای آمریکایی ها نا امن خواهد شد.

دبیر کمیسیون امنیت ملی در مجلس شورای اسلامی افزود: بنظر می رسد این اقدام شروعی برای زوال هرچه سریعتر آمریکا خواهد بود.

انتهای پیام / 862