وزیر آموزش و پرورش به حقوق نجومی مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان ورود کند
وزیر آموزش و پرورش به حقوق نجومی مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان ورود کند
باید وزیر آموزش و پرورش به حقوق های نجومی در صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت ها و هلدینگ ها آن ورود کند زیرا رویه های حقوقی و مالی و پرداختی ها آنها باید اصلاح شود که امیدوارم سریعا به این موضوع رسیدگی شود.

بهارستان آنلاین – عضو هیات رئیسه مجلس با انتقاد از حقوق نجومی 73 میلیونی مدیرعامل شرکت پتروشیمی دنا از زیر مجموعه های صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: دریافت حقوق نجومی از محل سرمایه های معلمان و آب شدن اعتبارات آنان در صندوق ذخیره فرهنگیان پذیرفتی نیست.

به گزارش«بهارستان آنلاین» ؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره حقوق نجومی 73 میلیونی مدیرعامل شرکت نیمه کاره پتروشیمی دنا که زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان است، اظهار کرد: اینکه فردی از منابع معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان حقوق بالای 70 میلیون دریافت کند پذیرفتنی نیست این در حالی است که منابع این صندوق، ذخیره فرهنکیان برای بازنشستگی و پیری بوده و نمی توانیم بپذیریم که این سرمایه ها آرام آرام آب شود.

وی افزود: اینکه از سرمایه های صندوق ذخیره فرهنگیان عده ای خاص حقوق نجومی بگیرند در حالی که تعداد زیادی از معلمان مشکلات مالی و معیشتی داشته و نسبت به این موضوع انتقاد دارند ناراحت کننده است.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: توقع ما از وزیر آموزش و پرورش رسیدگی به این موضوع است؛ این در حالی است که این شرکت پتروشیمی در حال احداث بوده و چگونه اجازه پرداخت چنین حقوقی را داده اند؟

حجت الاسلام سلیمی گفت: مدیرعامل شرکت پتروشیمی نیمه کاره دنا از محل منابع و سرمایه های معلمان حقوق گرفته است این در حالی است که برای اجرای رتبه بندی معلمان اعلام می شد که بودجه نداریم ولی حقوق نجومی به مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان می دهند که بسیار نگران کننده است.

انتهای پیام/4197

  • منبع خبر : برنا