وزیر فرهنگ و ارشاد دولت دکتر احمدی نژاد هفتمین رئیس سازمان صداوسیما می شود ؟
وزیر فرهنگ و ارشاد دولت دکتر احمدی نژاد هفتمین رئیس سازمان صداوسیما می شود ؟
حسینی در توئیتی در واکنش به این احتمالات نوشته است؛«خبر تغییر رئیس سازمان صدا و سیما را در فضای مجازی دیدم که معلوم نیست از چه منبعی ذکر شده! اینگونه خبرها را که هر از چندی داغ می‌شود تایید نکرده و نمی‌دانم دامن‌زنندگان به آن چه هدفی را دنبال می‌کنند؟

بهارستان آنلاین – اینروزها با شدت گرفتن گمانه زنی ها برای جانشینی علی عسگری پدر تلویزیون دیجیتال و ریاست وقت سازمان صدا و سیما نام وزیر فرهنگ و ارشاد دولت دکتر احمدی نژاد بیشتر به چشم می اید.

از مهمترین فعالیت های این چهره فرهنگی علاوه بر ریاست بر وزارت فرهنگ و ارشاد می توانیم به قائم مقامی وی در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نمایندگی مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی، دوره پنجم، و عضو هیئت رئیسه کمیسیون سیاست خارجی و معاون سازمان صدا وسیما و رئیس حوزه ریاست اشاره نمود

آنچه که کمتر از سوابق مدیریتی وی به آن پرداخته شده است رئیس حوزه ریاست سازمان صداوسیما در دوره ریاست علی لاریجانی در اوایل دهه هشتاد بوده است که بعد از آن با دعوت دکتر محمود احمدی نژادرئیس دولت های نهم و دهم توانست به ریاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برسد و امروز از نام این سیاستمدار اصولگرا بیشتر از از هر چهره ای برای انتصاب هفتمین رئیس سازمان صداوسیما توسط امام خامنه ای مطرح می باشد.

با توجه به شدت گرفتن گمانه زنی ها در فضای مجازی و به ویژه رسانه ها، حسینی در توئیتی در واکنش به این احتمالات نوشته است؛«خبر تغییر رئیس سازمان صدا و سیما را در فضای مجازی دیدم که معلوم نیست از چه منبعی ذکر شده! اینگونه خبرها را که هر از چندی داغ می‌شود تایید نکرده و نمی‌دانم دامن‌زنندگان به آن چه هدفی را دنبال می‌کنند؟ از اهالی رسانه تقاضا می‌کنم از نشر شایعاتی که سبب تضعیف مدیریت رسانه ملی می‌شود اجتناب کنند.»

اما آنچه بنظر می رسد این است که با توجه به موقعیت ممتاز وی در وزارت فرهنگ و ارشاد و همچنین آشنایی با فضای سازمان صدا و سیما در زمان مسئولیتش در این سازمان بنظر می رسد حکم انتصاب او برای رسیدن به ساختمان شیشه‌ای صداوسیما  دور از ذهن نباشد.

انتهای پیام/ 550

  • نویسنده : امیرحسین عصاریان