وضعیت خوزستان پیش‌بینی شده بود اما وزارت نیرو اقدامی نکرد
وضعیت خوزستان پیش‌بینی شده بود اما وزارت نیرو اقدامی نکرد
ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار، شناسایی و مجازات عاملین کشته‌های اخیر در دست بررسی است و در جلسه کمیسیون امنیت ملی این موارد را پیگیری خواهیم کرد.

بهارستان آنلاین – عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هشدارهایی به وزارت کشور و وزارت نیرو بابت پیگیری و حل مسائل خوزستان داده شده است که امیدواریم با صبر مردم شریف خوزستان و اقدام هر چه سریع‌تر مسؤولان مربوطه، موضوع تنش آبی این استان حل شود.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ دکتر  زهره الهیان نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری، پردیس و شمیرانات اظهار کرد: معاون امنیتی وزارت کشور در جلسه‌ای که با حضور مسؤولان اطلاعاتی تشکیل شد، اشاره کرد که وضعیت خوزستان از قبل پیش‌بینی شده بود اما متاسفانه وزارت نیرو اقدام موثری نکرده است.

وی افزود: هر زمان که مردم عزیز برای حل مساله‌ای، اقدام به مطالبه میدانی می‌کنند، متاسفانه گروه‌های ضدانقلاب و سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه ورود پیدا کرده و سعی در تشویش اذهان عمومی می‌کنند، که از هم وطن های خوزستانی خواهش‌مندیم به این معاندین بیگانه فرصت سودجویی ندهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به کشته‌های اخیر خوزستان اضافه کرد: ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار، شناسایی و مجازات عاملین کشته‌های اخیر در دست بررسی است، در طی جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی این موارد را پیگیری خواهیم کرد.

دکتر زهره الهیان در پایان تصریح کرد: به حق، لیاقت مردم شریف و شهید پرور خوزستان وضعیت فعلی نیست و تمام مشکلات را بابت بهبود وضعیت فعلی درنظر می‌گیریم، اما این عزیزان را دعوت به حفظ آرامش کرده و پیشنهاد می‌کنیم مسائل را از مبادی قانونی پیگیری کنند.

وی گفت: هشدارهایی به وزارت کشور و وزارت نیرو بابت پیگیری و حل مسائل خوزستان داده شده است، که امیدواریم با صبر مردم شریف خوزستان و اقدام هر چه سریع‌تر مسؤولان مربوطه، موضوع تنش آبی این استان حل شود.

انتهای پیام/۳۳۲۲

 

  • منبع خبر : فارس