پاکو خمز گزینه اصلی سکانداری تیم ملی فوتبال ایران
پاکو خمز گزینه اصلی سکانداری تیم ملی فوتبال ایران
«پاکو خمز» که در حال حاضر هدایت تیم فوتبال تراکتور تبریز را بر عهده دارد و نتایج خوبی با این تیم به دست آورده، از گزینه‌های اصلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران است.

نشریه اسپانیایی مدعی کاندیتاتوری خمز برای جانشینی کی روش شد.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی «بهارستان آنلاین» ؛  این نشریه نوشت: مربی اسپانیایی سطح فوتبال این کشور را به میزان قابل توجهی بالا برده است. ماجراجویی ایرانی پاکو خمز می تواند جهش قابل توجهی داشته باشد.

این نشریه در ادامه به تمجید از خمز پرداخت ونوشت: در این کشور آسیایی، آنها کاملاً از بازی تیم و رشد تاکتیکی ای که جمز تنها در شش بازی لیگ کاشته است، شگفت زده شده اند. در داخل فدراسیون ایران که در حال ارزیابی گزینه های متعددی برای جانشینی کی روش است، سرمربی اسپانیایی پیروان زیادی در بین لیدرها دارد. پس از گرفتن تیم هفتم و رساندن آن به رده پنجم، با 9 امتیاز کمتر از پرسپولیس قهرمان و چهار امتیاز از رده سوم که امکان بازی پیش نمایش لیگ قهرمانان را فراهم می کند،

او در شش بازی تحت هدایت او 11 امتیاز از 18 امتیاز ممکن را به دست آورده است یعنی سه برد، دو تساوی و یک باخت به دست آورده است.

پاکو خمز در مورد تمرین در خارج از اسپانیا تجربه دارد. او قبلاً در سال 2017 چمدان های خود را به مکزیک بسته بود تا هدایت کروز آزول را بر عهده بگیرد. او فصل گذشته برای احیا و نجات با ایبیزا بازگشت و قبل از امضای قرارداد با تراکتورسازی در ایران. در 52 سالگی می تواند در کنار رایو، ایبیزا، کوردوبا، گرانادا، لاس پالماس، کروز آزول و کارتاخنا به نیمکت تیم ایران بپیوندد./

انتهای پیام

 

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین