استقلال تعارف قهرمانی را از دست داد
استقلال تعارف قهرمانی را از دست داد
در روزی که استقلال می توانست با برد حریف به قهرمانی نزدیک شود نتیجه را به تیم مشهدی پدیده واگذار نمود تا امیدهای خود را برای رسیدن به قهرمانی بطور کلی از دست بدهد.

بهارستان آنلاین – تیم پدیده شهر خودرو در ورزشگاه امام رضا(ع) در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال توانست تیم استقلال تهران را با برتری یک بر صفر شکست دهد.

به گزارش بهارستان آنلاین ، با توجه به تساوی دو تیم پرسپولیس و سپاهان تیم استقلال تهران امید داشت تا در صورت برد تیم پدیده امیدهای خود را برای قهرمانی افزایش دهد اما با وجود تمامی تلاش ها نتیجه را به تیم مشهدی واگذار کرد تا پرسپولیس را در رسیدن به قهرمانی یاری نماید.

استقلال تهران اگرچه شروع خوبی در دقایق نخست نیمه اول داشت اما با گل زود هنگام بهنام برزای بازیکن سابق خود دروازه خود را باز شده دید و با توجه به تلاش های بسیار برای جبران این گل اما نیمه نخست بازیکنان هر دو تیم با این نتیجه به رختکن رفتند .

در نیمه دوم بازی هم اگرچه بازی از سرعت بالایی برخوردار بود و یاران وینفر شفر سعی در جبران گل خورده داشتند اما این پیدیده بو که با دفاعی بدون نقص از گل نیمه اول خود دفاع نمود تا نتیجه با همین یک گل به پایان برسد.

پدیده با این پیروزی چهل و نه امتیازی شد و در رده پنجم جدول باقی ماند و استقلال هم با این شکست پنجاه امتیازی و در رده سوم باقی ماند.

انتهای پیام/115

  • نویسنده : سالار سلیمی