پسر تئاتر ایران هستم
پسر تئاتر ایران هستم
من بچه تئاترم. بعد از ۱۷ سال کار اولین جایزه تئاتر فجر را گرفتم و فکر می‌کنم این مهم‌ترین جایزه‌ای است که گرفته‌ام. برایم حتی مهم‌تر از جایزه جشنواره ونیز بود.

بهارستان آنلاین – نوید محمدزاده در هنگام دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد در جشنواره تئاتر فجر گفت: من تئاتر را از آموزشگاه سینمایی هفت هنر کرج، دانشگاه سوره، دانشگاه تهران، دانشگاه سینما و تئاتر، تالار استاد سمندریان و ناظرزاده و اساتیدم یاد گرفتم که بسیار قدردانشان هستم. من هر وقت جایزه سینمایی گرفتم، می‌گفتم پسر تئاتر ایران هستم، ممنون که حرف مرا تایید کردید.

به گزارش بهارستان آنلاین ؛ نوید محمدزاده که امسال اولین جایزه تئاتر خود در طول هفده سال فعالیت تئاتری‌اش را از سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر دریافت کرده است، در سخنانی گفت: من فکر می‌کنم نزدیک به ۳۰ جایزه سینمایی دارم اما من بچه تئاترم. بعد از ۱۷ سال کار اولین جایزه تئاتر فجر را می‌ فکر می‌کنم این مهم‌ترین جایزه‌ای است که گرفته‌ام. برایم حتی مهم‌تر از جایزه جشنواره ونیز بود. خیلی افتخار می‌کنم از این هیات داوران، از آقای دلخواه، کیومرث مرادی و رضا مهدی‌زاده این جایزه را می‌گیرم. همچنین دبیری آقای برهانی مرند و حضور شهرام کرمی و سرکار خانم احترام برومند روی این صحنه برای من بسیار اهمیت دارد.

وی ادامه داد: وقتی به این ۱۷ سال نگاه می‌کنم، به اتوبوس‌هایی که ساعت ۶ صبح با آن از کرج به تهران می‌آمدم، به اینکه من تئاتر را از آموزشگاه سینمایی هفت هنر کرج، دانشگاه سوره، دانشگاه تهران، دانشگاه سینما و تئاتر، تالار استاد سمندریان و ناظرزاده و… همچنین اساتیدم یاد گرفتم که بسیار قدردانشان هستم، می‌بینم من هر وقت جایزه سینمایی می‌گرفتم، می‌گفتم پسر تئاتر ایران هستم، ممنون که حرف مرا تایید کردید. من جایزه‌ام را برای «دینو زمام حدده» می‌گیرم نه نوید محمدزاده، محمد مساوات تو خالق این نقش بودی و جایزه برای توست.

محمدزاده ادامه داد: ما سال‌ها پیش هم با یکدیگر کار می‌کردیم و نمایش‌هایمان مملو از تماشاگر بود، زمانی‌که شهرت نداشتیم. من بسیار خوشحالم که برای نمایشی به کارگردانی محمد مساوات این جایزه را می‌گیرم، مساوات نعمتی برای تئاتر ایران است و قطار او آنقدر سریع است که هیچ‌طور متوقف نمی‌شود.

این بازیگر تئاتر یادآور شد: همچنین از گروه تئاتر تازه که سال‌هاست باهم کار می‌کنیم از اشکان خیل‌نژاد، یوسف باپیری، آرمان کوچکی بسیار سپاسگزار و ممنونم.

انتهای پیام/965