رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی دریافت نشان ذولفقار را به حاج  قاسم سلیمانی تبریک گفت
رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی دریافت نشان ذولفقار را به حاج  قاسم سلیمانی تبریک گفت
ای ذولفقار علی ، ایران اسلامی بر وجود نازنینت می بالد و بر بازوانت بوسه می زند، عمرت دراز و هراس نامت پایدار

بهارستان آنلاین – بدون تردید تاریخ گواه انعکاس  نبرد سخت و سنگین جبهه  حق و باطل است و بیش از  1400 سال از این رویارویی نابرابر می گذرد  اما وعده خداوند متعال در قرآن کریم به همه مومنان این است که حق بر باطل پیروز می باشد و باطل محکوم به اضمحلال و نابودیست .

به گزارش بهارستان آنلاین ، امروز چهاردهه از خصومت مغرضانه و جنگ تمام عیار سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی با استکبار جهانی به سرسپردگی آمریکای جهان خوار می گذرد و در عرض این سال ها دشمنان اسلام و انقلاب شکست های سنگین و خفت باری را متحمل شده اند و انقلاب اسلامی ایران همچنان پیروزمندانه ، با صلابت و بدون وقفه به حرکت خود به سوی قله های خودباوری حرکت می کند.

ترس از دادن متحدان منطقه ای و شکل گیری گفتمان غالب مقاومت بدلیل شکل گیری انقلابات جدید در منطقه باعث شد تا شیطان بزرگ به جای حضور فعال و مستقیم به صورت غیر مستقیم و از طریق جنگ های نیابتی در سوریه ، عراق و یمن به دنبال تامین منافع خود و ادامه حضورش در خاورمیانه باشد.

اما انقلاب اسلامی با تمامی فراز و نشیب های خود با وجود همه دشمنی ها و خصومت ها با محوریت امام راحل بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبری امام خامنه ای مد ظله العالی و با جانفشانی نیروهای انقلاب و به ویژه بسیج مستضعفان و سپاه پاسداران و خونفشانی فرماندهان شهید و بزرگی همچون حاج همت ، احمد کاظمی ، حسین خرازی …… و شخصیت های تکرار نشدنی همچون حاج قاسم سلیمانی که به نشان ذولفقار علی (ع) از دستان مبارک علی زمانه دست یافت به راه خود ادامه می دهد.

امروز نیروی قدس سپاه پاسداران با فرماندهی ذولفقار علی و سربازان شایسته پای در رکاب ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای مد ظله عالی در مسیر تحقق و تعالی آرمان های بلند انقلاب اسلامی در کنار رزمندگان غیور جبهه مقاومت همچون سدی محکم در برابر توطئه ها و دشمنی های معاندین انقلاب ایستادگی نموده و با تلاش های مجددانه خود انقلاب را تا ظهور منجی عالم بشریت انشالله حفظ خواهند نمود.
اینجانب از طرف خود و همه نمایندگان مجلس ضمن تقدیر از تلاش های مجاهدگرانه شما و همه غیورگران سپاه پاسداران و به ویژه نیروی قدس سپاه دریافت نشان ارزشمند ذولفقار را از دست مبارک فرمانده معظم انقلاب امام خامنه ای مد ظله العالی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

1- ذولفقار علی درخشید.
ثمره این درخشش حضور عزتمدار و مقتدرانه هیات عالی جمهوری اسلامی ایران در عراق در مقابل حضورهای دزدانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا
2- ذولفقار علی درخشید.
ثمره این درخشش ، حضور رئیس جمهور سوریه جناب آقای بشار اسد در تهران و استقبال ولی امر مسلمین جهان از وی در قبال التماس سعودی ها از عمار حکیم برای حضور در عربستان
سردار ، ای ذولفقار مولای زمانه امام خامنه ای مد ظله العالی به وجود شما می بالیم و بر بازوانت ای ذولفقار بوسه می زنیم .

انتهای خبر/3

  • نویسنده : امیر حسین عصاریان
  • منبع خبر : بهارستان آنلاین