پیام تبریک رئیس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور به آیت الله ابراهیم رئیسی
پیام تبریک رئیس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور به آیت الله ابراهیم رئیسی
قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور با تبریک این پیروزی بزرگ و ارزشمند ضمن دعا برای موفقیت کامل آیت الله رئیسی آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه با دولت منتخب ملت اعلام می‌دارد.

بهارستان آنلاین -مهندس پیمان سرپاس رئیس قرارگاه جهادی رهروان ولایت کشور با صدور پیامی به مناسبت حضور مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، انتخاب آیت الله ابراهیم رییسی به عنوان رییس جمهور منتخب به وی تبریک گفت.

به گزارش «بهارستان آنلاین» ؛ در ادامه این پیام آمده است : شایسته است جنابعالی از جوانان انقلابی و متعهد و افراد با تجربه و از ظرفیت‌های داخلی میهن اسلامیمان به بهترین نحوه استفاده کنید و نسبت به مهار گرانی‌های افسار گسیخته که مردم را در تنگنای معیشتی قرار داده است اهتمام ویژه ای به کار بندید تا ملت همیشه در صحنه شاهد گشایش‌های مادی و فراهم آمدن مسیر نیل به سعادت اخروی باشند.

متن پیام مهندس پیمان سرپاس به این شرح است:

بسمه تعـالی

حضرت آیت‌الله رئیسی (دام عزه)

سلام علیکم؛ بارک الله لکم

انتخابات شکوهمند ریاست جمهوری در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نقطه عطف و بسیار مهم برای ملت ما در گام دوم انقلاب اسلامی بشمار می آید که ملت بزرگ ایران از این آزمون بزرگ نیز به مانند انتخابات گذشته سربلند بیرون آمدند .

دشمنان انقلاب و به ویژه وابستگان داخلی آنها هرچند همه سعی و تلاش خود را برای تحریم این انتخابات به کار بستند اما ملت فهیم ، هوشیار و قهرمان ایران با صفوف فشرده از صبح زود تا پاسی از نیمه شب، در پای صندوق های رأی حضور یافتند و با رأی خودشان، امنیت ملی، تقویت اقتدار ملی و تحقق مردمسالاری اسلامی را دوباره تضمین دوباره نمودند و به ندای رهبر فرزانه خود لبیک گفت.

پیام این انتخابات، لبیک به دعوت رهبر فرزانه انقلاب ، حل مشکلات مردم ، و ایجاد دولتی مردمی، قوی و انقلابی برای ایرانی آباد، شاد و مستقل توأم با رفاه عادلانه بود.

قرارگاه جهادی رهروان ولایت کشور ضمن تبریک این پیروزی بزرگ و ارزشمند به رئیس جمهور منتخب ملت، حضرت آیت الله رئیسی و ضمن دعا برای موفقیت کامل ایشان آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه با دولت منتخب ملت اعلام می‌دارد.

ان شاءالله حضرتعالی با استفاده از همه ظرفیت های موجود از جمله، امکانات گسترده جغرافیایی و نیروی انسانی جوان و تحصیلکرده و تجربه آموخته، فصل جدیدی از مدیریت انقلابی و عبادی برای حل مشکلات کشور را آغاز خواهید نمود تا ایران عزیز در مسیر پیشرفت و توسعه و جهش و رونق اقتصادی به قله ها دست یابد.

بی شک پیروز واقعی این انتخابات، ملت قدرشناس، بصیر و هوشیار ایران اسلامیمان هستند که علی رغم وجود مشکلات و ترغیب دشمنان انقلاب مبنی بر تحریم انتخابات، با مشارکت ارزشمند خود توطئه بدخواهان نظام را همچون همیشه خنثی نمودند امید آن که هر چه زودتر شاهد تحقق یکایک شعارها و اهداف حضرتعالی در عرصه اجرایی کشور باشیم.

در خاتمه موفقیت در این انتخابات سرنوشت ساز را به امامت زمان (عج) ، امام خامنه ای و ملت بزرگ ایران و ملتهای اسلامی و آزادیخواه تبریک می گوییم و مزید توفیقات و دوام خدمات برای دولت شما را از خداوند متعال مسئلت داریم.

پیمان سرپاس
رئیس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور