پیام تبریک رییس ستاد تهران به مناسبت پیروزی آیت الله رئیسی
پیام تبریک رییس ستاد تهران به مناسبت پیروزی آیت الله رئیسی
بی شک پیروز میدان انتخابات ملت شریف و وفادار به کشور و انقلاب و ولایت فقیه امام خامنه ای حفظ الله تعالی هستند.

بهارستان آنلاین – رییس ستاد تهران حامیان مردمی آیت الله رئیسی در پیامی، پیروزی ایشان در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

به گزارش «بهارستان آنلاین » ؛ در متن پیام تبریک رییس ستاد تهران حامیان مردمی آیت الله رئیسی آمده است: با سلام و درود به ارواح طیبه شهدا، امام شهدا، شهدای صدر اسلام، انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، مدافعین حرم و وطن و شهید سرباز و سید الشهدای مدافعین حرم حاج قاسم سلیمانی، و آرزوی طول عمر امام خامنه ای از درگاه ایزد منان.

محضر حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی
ریاست محترم جمهوری منتخب خرداد ۱۴۰۰
سلام علیکم و رحمه‌الله
اینک که اعتماد ملت به جنابعالی تعلق گرفت و مردم بصیر ایران غیرتمند جنابعالی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران برگزیدند به شما تبریک عرض می نمایم.
رجای واثق دارد، همسو و همنوا با زیت فکرت، شموخ همت و رسوخ درایت خویش در پیشبرد منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی دولتی مقتدر و معتمد را پایه ریزی نموده و راهگشای ظهور خورشید منتقم باشید ان شاالله.
از درگاه حضرت سبحان، تداوم تعالی و توفیق، سعادت و سیادت جناب عالی را مسالت دارم.
بی شک پیروز میدان انتخابات ملت شریف و وفادار به کشور و انقلاب و ولایت فقیه امام خامنه ای حفظ الله تعالی هستند. همه آحاد مردم، چه آنان که به شما رای دادند چه آنانی که به دیگر نامزدها رای دادند، ۸۰ میلیون ملت ایران پیروز شدند.
در ادامه بر خود فرض می‌دانم از تمام گروه های مختلف فعال ستاد شهر تهران که به عنوان یاران نیکزاد حامیان دکتر رئیسی شبانه روز تلاش کردند سپاسگزاری کنم. هرچند زبان قاصر از تقدیر آن بزرگواران و عزیزان است.
و کان فضل الله علیک عظیما
خادم ستاد مردمی شهر تهران
حسین بهمن آبادی
انتهای پیام/۳۱۷۰

  • منبع خبر : بهارستان آنلاین