چرا مدال آورترین زن رکابزن ایرانی دست فروشی می کند؟
چرا مدال آورترین زن رکابزن ایرانی دست فروشی می کند؟
یادمان باشد در همین بغل گوشمان در حاشیه خلیج فارس برای بدست آوردن چنین گوهر‌های کمیابی ، میلیارد‌ها هزینه می‌شود چرا که خودشان عاجز از تربیت جوانان این چنینی هستند.

بهارستان آنلاین – فضای مجازی فارغ از خوبی ها و بدی هایش امروز به یک شبکه خبری مردمی مبدل شده است که خبرها خیلی زودتر از خبرگزاری ها در آن انتشار و به سرعت منتشر می شود اما مهمترین خبری که اینروزها در فضای مجازی دست به دست می شود دست فروشی بانوی اول دوچرخه سواری ایرانی است .

به گزارش بهارستان آنلاین ، آتوسا عباسی یکی از پر مدال آور‌ترین رکابزنان کشوری است که توانست امسال نفر اول مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کشور شود. او در سال ۹۶ به دلیل مشکلات اقتصادی به همراه همسرش مجبور به دستفروشی شده بود تا بتوانند هزینه‌های زندگی خودشان را به دست بیاورند. یکی از شبکه‌های اینترنتی داخلی در همان سال با او در مورد مشکلاتش مصاحبه‌ای انجام داد، اما این بار پس از ۳ سال گذشت زمان شبکه‌های معاند از این تصاویر علیه این بانوی دوچرخه سوار سو استفاده کرده اند.

حال او پس از گذراندن یک دوره شرایط اقتصادی سخت و مشکلات با قدرت بیشتری نسبت به قبل به عرصه‌ی دوچرخه سواری بازگشته است و می‌تواند یکی از افتخارات جامعه‌ی دوچرخه سواری بانوان باشد.

قابل توجه مسئولان ورزش ، ورزشکارانی که با مسافرکشی و دست فروشی در کنار پیاده رو‌ها رویای به اهتزاز در آوردن پرچم ایران را در سر می‌پروراندند در همین بغل گوشمان در حاشیه خلیج فارس برای بدست آوردن چنین گوهر‌های کمیابی، میلیارد‌ها هزینه می‌شود چرا که خودشان عاجز از تربیت جوانان این چنینی هستند.

لذا مسئولان  وزارت ورزش و جوانان به عنوان بازو‌های شناختی و اجرایی وظیفه دارند در این باره مشکلات را رصد کنند و شرایط و بستری را فراهم کنند تا ورزشکاران با فراغ بال در جهت پیشرفت و مصاف با رقیبان تا بُن دندان مسلح به تمرینات بپردازند در حالی که خود و خانواده شان مشکل معیشتی و هزینه‌ای نداشته باشند.

انتهای پیام / 412